Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtenni vagy elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noncsi99 kérdése:

Megtenni vagy elfelejteni? Melyik út segíthet? Engedni a vágynak vagy követni a társadalmi elvárásokot?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 alkalommal találkozam a pasival. Úgy gondolom, hogy nem elhanyagolható információ, hogy idősebb nálam. Nem mondanám, hogy ismerjük egymást, de jót beszélgettünk társaságban és kettesben is. Az utolsó alkalommal ajánlatott tett aznap éjszakára/hajnalra. Egy reggelig tartó eseményen voltunk. Természetesen nemet mondtam, de azóta is csak erre tudok gondolni. Az eltelt idő kb 20 nap, de azóta nem volt alkalmunk találkozni. Viszont a legnagyobb baj, hogy családja van. Számtalan dolgot feltudok sorolni ellene és mellette is...de nem tudom, hogy mit tegyek. Az is lehet, hogy ő már nem akarja. Viszont nem akarok én kezdeményezni. De​ ha igen, akkor a legközelebbi találkozásunkig el kell döntenem.

2017. jún. 11. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Korotok? De minek is kerdezem ha csaladja van, nem ertem mit akarsz. Azert hulye te sem lehetsz.
2017. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én korom 18 az övé 36. Normális családban élek, szóval nincs szó apakomplekszusról vagy ilyesmi... És én se tudom mit akarok. Köszönöm a választ!
2017. jún. 11. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bantasbol irtam, de ez tenyleg nem lenne normalis. Szerintem felejtsd el ezt es keress egy korodbelu fiut. Es elj normalis eletet vele. Mert ha osszejossz egy 36 eves ferfivel akinek csaladja volt es miattad hagyta el, az minden csak nem normalis.
2017. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm a választ! Valamint a megerősítést. ☺
2017. jún. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!