Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamiért én már nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért én már nem akarok szerelemet, párkapcsolatot. Ez baj?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, az a tipikus ,,álmodozó'' fajta. Mindig is arra vágytam, hogy egyszer majd eljöjjön értem a szőke herceg fehér lovon.

De mostanra valamiért nem akarok szerelmet.

Ha a fiú, aki tetszik nekem és akivel amúgy jóban vagyok, megkérdezné, hogy járnék-e vele, biztosan nemet mondanék, hiába szeretem.

És egyszerűen nem értem, miért van ez. :(


Ez normális ilyen korban vagy nem?



2017. jún. 15. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy akarsz-e szerelmet. Ha jó csaj vagy a korosztályodban(nem akarom túlfogalmazni, nem csak külsőre gondolok), lesz aki annyira beléd habarodjon és kitartó legyen, amíg te is megszereted. Lehet ez fordítva is. Persze ha esélytelen akkor le kell rázni, vagy el kell felejteni. A szerelem nem ilyen, hogy te akarod, és nna, majd akkor jön. Meg nincs olyan, hogy mi a normális. Mióta belehabarodtam a barátnőmbe teljesen őrült vagyok.:)


-egy pasi

2017. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tényleg szeretek olvasni, de eddig sem az Alkonyatot, sem a Szent Johanna Gimit nem olvastam. :D

A szőke herceget fehér lovon hasonlatként írtam, nem kell szó szerint értelmezni. :)

És nem vonzódok lányokhoz sem. :,D

A kérdést pedig azért tettem fel, mert úgy vettem észre, hogy a korosztályom többsége folyton szerelmes, az ideje nagy részét pasizással tölti.

A normális válaszokat köszönöm!

2017. jún. 15. 22:12
 13/15 anonim ***** válasza:

Értem.

Amúgy soha nem is voltál szerelmes, és beléd se voltak szerelmesek?

2017. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A szerelem jön majd.. ha akarod, ha nem. A korodbeliek mind szerelmesek? Csodás dolgok a hormonok, rendesen bekavarnak az érzelmeknek. Van még bőven időd! Ráérsz 25-30 évesen ráparázni. Veled minden rendben van. Ez lenne a normális.

32N

2017. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
BAJ! Most akkor mi lesz?
2017. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!