Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem érdeklem a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem a barátom? Miért nem kísér el sehová?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt,de nem szeret találkozni a barátaimmal, nem is látta még mindannyiójukat,tehát az sem játszik,hogy nem szeretnék egymást. Ha valami közzöségi rendezvényre vagyok meghívva már az elején kijelenti,hogy ő nem jön, én meg lassan szégyellem,hogy mindenkinek akinek van párja együtt vannak és meg mehetek egyedül. Fordított esetben elvárja,hogy menjek vele. Az elmúlt időszakban már hozzám sem jön, különböző okokra hivatkozva engem hív magához

Erre mi a megoldás? Voltatok ilyen helyzetben?

23/L 27/F



2017. jún. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Talán utálja a sznobokat és a barátaid mind azok.Ez példa és mondhatjuk úgy is, hogy a szőkéket utálja és barátaid mind azok.

Ki vagy te "Sarkos Kátya", mert azzal még a kaszás sem mutatkozna?:DDD


Ilyesmi lehet elsőre a bibi talán.

A megoldás a beszélgetés...mondjuk kérdezz rá az okra és megtudod, ilyen egyszerű, mert néma gyereknek az anyja se érti...ugye;)

2017. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El van kényelmesedve a gyerek, és kissé akarnoknak is tűnik.

Én a helyedben nem hagynám, hogy rám telepedjen.

Ne hagyd magad :)

2017. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül egy elkényeztetett, "mamakedvence" a srác?


Már csak azért, mert nekem úgy tűnik, hogy a párkapcsolatotok mintha csak róla akarna szólni. Rólad meg nem igazán.

2017. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Fordított esetben elvárja,hogy menjek vele. " - hát ez nem valami egyenrangú felek kapcsolata.

A másik se, amit írsz.

Nagyon nem terveznék vele.

2017. jún. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!