Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet? Vagy hogyan derítsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Vagy hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiu és ki szeretném deríteni hogy bejövök e neki....arra gondoltam hogy csinálok egy kamu facet és ráírok ...már a sztorit ki is találtam...és ha mégse jönnék be neki akkor így nem járatom le magam...tudom hogy gyerekes meg hülye ötlet de tudnom kell....vagy ha így nem akkor hogyy derítsem ki?,,normális válaszokta légyszi...előre is köszsi

2017. júl. 2. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha a rendes facebookodról kérdezed meg tőle..
2017. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de és ha visszautasít, az ugy nagyon kínos lenne mert van egy barátunk akivel ő nagyon jóba van és az mindent elmond mindenkinek...és így félek..
2017. júl. 2. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ha egy tök ismeretlen ember (a kamu profil) ráír, hogy "Szia, figyelj, XY bejön neked?" (Jó, értem, találtál ki sztorit meg minden, de úgyis ennyi lesz a lényege a beszélgetésnek), akkor fog válaszolni?

Jó, tegyük fel, hogy válaszol. Azt mondja, hogy nem. Te összetörsz, és a kamu profil soha többet nem ír rá, amiből azonnal rájön, hogy csak ennyit akart tudni, és ki más akarta volna tudni, mint te, és már le is buktál. Ez nagyobb ciki, mint egyenesnek lenni és megkérdezni.

Ha azt mondja, hogy igen? Akkor se kérdez többet semmit a kamu profil, te meg egyik napról a másikra rányomulsz. Honnan tudhattad meg, hogy tetszel neki? Hát te voltál a kamu profil, és megint lebuktál, megint ciki van.

Tehát a kamu face profil NEM JÓ ÖTLET.

Helyette javaslat: írj rá face-en, kérdezd a napjáról, beszélgess vele, kedveltesd meg magad. Ha közömbös marad, akkor nem tetszel neki, ha ő is viszonozza az érdeklődésedet, akkor tetszel neki. De könyörgöm NE KÉRDEZD MEG, hogy "Figyi, tetszem neked?", mert erre sosem válaszol senki normálisan. A féltve őrzött titkáról vágtad az arcába, hogy tudod. Várd ki amíg mindkettőtöknek leesik, hogy tetszik neki a másik. Ha ez nem történik meg, felejtsd el és lépj tovább.

2017. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, beszélgesd vele. Ha minden jól megy, akkor mond el neki h mit érzel iránta.

Ha nem válaszol, nem érdekli, akkor így jártál. Nem fog lealacsonyitani, mert megpróbáltad ...

2017. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha megtudják? Hány éves vagy 10? Mert esetleg akkor kinevetnek érte..
2017. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én 16...ő 20
2017. júl. 2. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

1, kamuprofilt nem biztos, hkgy visszajelölnek

2, egy jó kamuprofilhoz kell egy adatlap (ami rendesen használva van), ISMERŐSŐK, profilkép (bár ez nem nehéz)

2017. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezek mind megvannak
2017. júl. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!