Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam annyiban? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam annyiban? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szoval. Van egy fiú akivel most ismerkedtem meg kb májusban. Sosem lattam meg élőben. Rámirt. Tetszettem neki. Aztán egymásba szerettunk. Találkozni akarunk. A Szüleim nem engednek egyedul max ha 5en vagyunk minimum es az ugy gaz ha elkezdünk smárolni a barátnőim meg csak néznek xD. Őt meg nem engedik el sehogysem. Mostanaban ugy érzem hogy amikor nincs ideje akkor egyszerűen megromlik a kapcsolatunk. Nekem kell mindig irni, akkor is szűkszavú. Elmondtam ezt neki hogy addig amig nem viselkedik velem normálisan addig ne várjon el semmit. Aztán kb kethetig jo volt. Most meg unalmassá váltak a beszélgetéseink. Annyi hogy mizu semmi veled semmi az jo. Meg mindig van az h reggel "Jóreggelt szerelmem" meg minden de azon kivul annyira unalmas. Massal tobbet beszel meg hivja is őket. Viszont velem eddig összesen ha háromszor beszelt hivasba. Es hianyzik ami a legelején volt. Hogy rogton visszairt es minden tokeletes volt. Lenne egy csomo téma amirol beszélhetnénk de valamiért nem megy. Mostanaban mar csak azert irok h ne veszítsen el. Nagyon szeretem ezt a fiút. Olyan beszélgetéseink vannak amugy hogy aki tudja az egesz sztorit azthiszi hogy én mentem a menthetetlent. Ez gond lehet? Ne is próbálkoztak? Inkabb hagyjam annyiban?
2017. júl. 3. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy embert nem nagyon lehet úgy megismerni hogy csak írogatottok. Kicsit olyan mintha elhidegült volna tőled, lehet ez az egész így látatlanban nem megy neki. Sok értelme nincs is ha téged se engednek meg őt se.
2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp az lenne a legjobb,ha élőben tudnátok beszélni. Így,hogy nem tudtok találkozni..Elég kevés az esély,hogy ennek e jövőben folytatása legyen. És érthető,hogy elhidegült,hiszen legbelül gondolom te se egy ilyen kapcsolatra vágynál. Így nem tudjátok átélni egymással azokat a dolgokat, amit mások egy normális kapcsolatban igen. Remélem nem voltak bántóak a szavaim. :)
2017. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!