Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátommal együtt aludni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátommal együtt aludni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a legjobb barátom fiú én lány nagyon jó barátok vagyunk minden tudunk egymásról.És mind addig nem lenne gondom ezzel amíg nem tudtam volna meg hogy szerelmes,hogy viszonyuljak az ott alváshoz így?Tudom nem tenne semmit amit nem akarok,tiszteletben tartja hogyan érzek.
2017. júl. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne aludj ott.
2017. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi történhet? megkérdeztem tőle h én tudom hogy érez és h ez neki tuti jót tesz?..és azt mondta semmi gáz nincs benne..és nem tudom
2017. júl. 17. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázd le vele.

Belém tavaly volt szerelmes a mostani szinte legjobb fiú barátom, letisztáztam vele hogy nem akarok semmit. Most annyira jó a viszonyunk hogy ott aludtam nála az ez előtti héten is. Már nem szerelnes belém. 17/L

2017. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Tudom nem tenne semmit amit nem akarok,tiszteletben tartja hogyan érzek." Akkor meg? Menj el, nem veszíthetsz így semmit.
2017. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Vagy tenne, de akkor meg siránkozhatsz utólag.


Tudod, ha kanos, nem biztos, hogy leáll csak a két szép szemedért. Vagy meg nem erőszakol, csak...

2017. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jézus,évek óta legjobb barátok vagyunk eszébe nem jutna megerőszakolni...
2017. júl. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!