Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés
Külső, belső egyaránt érdekelne.

2017. júl. 20. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki nem akarja magjátszani a tökéletest, mert az ilyen TÖK életes nélkül.
2017. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Clay Morrow ***** válasza:
Komolyan, az ilyen kérdéseket ki kellene már szűrni, száz meg ezer ilyen fa.szom kérdés van, minden áldott nap.
2017. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Külső:

- max 170 cm

- átlagos vagy kissé husis testalkat

- hosszú barna vagy szőke haj.

Belső:

- gondoskodó, anyáskodó jellem

- ne akarjon görcsösen "csajos" lenni, hanem lehetőleg legyenek kissé fiúsabb beállítottságai is (például filmes és zenei ízlés)

- lehessen vele bulizni, szórakozni is, nem szeretem a karótnyelt, anotiszoc embereket

2017. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Külsőre kb. ez a kategória: [link]

[link]

[link]

A haj végül is tök mindegy csak legyen finom és érzéki külsejű illetve legyenek telt, formás, husis cicijei és feszes, sportos popsija, de ne túl nagy, mert nekem sincs nagy szerszámom odalent.

Belső tekintetében: természetesen legyen halálosan szerelmes belém (vékony 170 mély pasi lévén ez elég nehéz lenne, de a kérdésed úgyis elméleti), azaz soha ne kacsintgasson félre, én legyek számára az Istenek Istene, a mindenható alfahím, a numero uno spártai szexisten. Legyen félszeg a romantikus együttlétek során és szenvedélyes amazon akkor amikor én is az vagyok és igénylem a vadabb együttlétet. Tőlem ne legyen intelligensebb, de ne is legyen olyan, aki csak "aham" meg hasonló véleményekre képes. Mivel nincs jó humorom és beszélőkém, ezért mindig legyenek ötletei, témái ha esetleg kínos csönd következne be. És örökké mosolyogjon rám. Na ez lenne az én tökéletes utópisztikus csajideálom.

2017. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Számomra te vagy a tökéletes lány <3
2017. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!