Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs tökéletes fiú?...

Miért nincs tökéletes fiú? (Fiúknak : Miért nincs tökéletes lány? )

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és erre a kérdésre valahogy sose kaptam olyan választ hogy én is egyet értsek vele. Miért nincs tökéletes Ő, vagy ha van és nem egy, akkor miért nem találkoztam még vele ? Miért van az hogy a tökéletes, már mint SZÓ SZERINT tökéletes azaz helyes, normális, humoros, esetleg menő talán romantikus és persze intelligens fiúk nem léteznek? Miért csak könyvekben/filmekben/mangákban szerepelnek ilyen srácok ? Én hiszem hogy sok emberrel előfordult már hogy találkozott ilyen emberrel, de abban hiszek, hogy van szerelem első látásra. Csak nem mindenkivel történik meg. Én például néha úgy érzem,hogy egy teljesen más kontinensen kéne élnem és ott talán lenne ilyen személy vagy hasonló...

2015. jan. 6. 20:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Módosítok : Én nem nagyon hiszem, hogy sok emberrel előfordult már hogy találkozott ilyen emberrel, de abban hiszek, hogy van szerelem első látásra.
2015. jan. 6. 20:05
 2/19 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok ahhoz amit leírtál, bár úgy sem hiszitek el :)
2015. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én szivesen megismernélek :) ha gondolod írj :)
2015. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Van tökéletes srác, vagy legalábbis olyan, aki nagyon közel áll hozzá, csak észre sem veszitek. Nekem az egyik barátom épp ilyen, sportol, magas, jóképű, 4-5-ös tanuló, és már-már zavarbaejtően kedves. Vele egy korú vagyok, és szabályosan ő a példaképem. Most lesz 18, teljesen átnéznek rajta a lányok, mindegyiknek csak a sok 40 kilós emo hajú szutyok kell, vagy a szétszteroidozott izompólóba járkáló detoxos kőbunkó.


De amúgy meg, már nem azért, de miből gondolod, hogy megérdemelsz egy tökéletes fiút? Mármint... tökéletes alakod van? Tökéletes a személyiséged? 5-ös vagy mindenből? Sportolsz? Humoros is vagy? Nem? Akkor meg milyen alapon akarsz magad mellé tökéletes fiút?

2015. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Letezik ilyen fiu! :( Es azt hiszem eppen most fogom elveszteni..! :'(
2015. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A tökéletesség olyan, mint a szépség. Mindenkinek más.
2015. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen fiú, de ő már az enyém :P


Viccet félretéve, senki nem tökéletes. Akit te annak látsz, lehet hogy rendelkezik más, rossz tulajdonságokkal. A szerelemnek és a szeretetnek alapeleme az elfogadás. Lehet hogy nem annyira menő, vagy nem tudja beosztani a pénzt vagy széthagyja a koszos zoknit. De ezeken az ember túlteszi magát. Ha valakit szeretsz és ő viszont szeret úgy ahogyan vagy, akkor megérdemli, hogy te is elfogadd a tökéletlenségeit.

Tini korban mindenki a tökéletesről álmodozik, aztán ahogy telik az idő, szembesülünk vele, hogy a tökéletes nem az, aki kifogástalan, hanem aki szeret, elfogad és jóban-rosszban melletted áll.

Meg fogod találni a nagy Ő-t.

2015. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

te tökéletes vagy? nem hiszem, nincs tökéletes ember..

A szerelemben pont az a legnagyszerűbb:

úgy szeretlek, amint vagy.

Ha azzal kezdjük, hogy át akarjuk gyúrni a másikat -tökéletesre: ez a feltétlen szeretet nincs meg.

Általában nem is érti a szerelmes magát: nem tudja megmagyarázni, miért lángol a szerelem benne.

A környezet sem érti: mit eszik rajta? mit szeret rajta?

Mert a feltétlen szeretet nem tekint a tárgyára. Valahol máshol van ez, nem alanyi-tárgyi dichotómiában.

Nagyobb nálunk a szerelem: beborít... beleesünk, benne találjuk magunkat. Elér majd téged is, te lány.

2015. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen baromságokon is csak a ZS-kategóriás, hígagyúak gondolkodnak, akiknek esélyük sincs egy valóban sikeres, jóképű, jófej embernél, mert dimenziók választják el őket. Szerintem mindenkiben megvan a potenciál, hogy valaki(k) szemében ő legyen a tökéletes, még akkor is ha nincs kocka hasa vagy ferrarija.
2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hogy milyen alapon akarok magam mellé tökéletes fiút ?

Nem vagyok egy "tökéletes lány" , de minden lány álmodozik egy ilyen fiúról. Én is egy álmodozós típus lány vagyok és ezt nem is nagyon szeretem magamban . Tudom hogy mindenkinek más a tökéletes , de én azért egy kicsit hiszem hogy egy "tökéletes" is megszerethet egy átlagos lányt.

2015. jan. 6. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!