Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jól cselekedtem, vagy nem így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem, vagy nem így kellett volna?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel alakul köztünk valami. Megbeszéltük, hogy együtt megyünk reggel suliba. Eléggé ki volt számolva az időnk. Azonban ő írta nekem mikor már a megállóban voltam, hogy késni fog és ha nem akarok elkésni suliból akkor induljak el. Viszont utána írta, hogy nem szeretne egyedül menni. Szóval jelezte, hogy sokat számítana neki ha megvárnám. És pont jött a busz, felszálltam rá, elmentem és nem késtem el, míg ő igen. Csak ugye nem együtt mentünk ami lehet, hogy fontos lett volna a kapcsolatunk kialakulásában. Szerintetek ő volt a hibás, hogy késett és jól tettem, hogy nem vártam meg, vagy meg kellett volna várnom, 6-7 percet késni suliból, ezzel jelezve neki, hogy sokat jelent nekem? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. dec. 20. 18:53
 1/8 Szabolcsattila ***** válasza:
100%
Ember ha bármit is akartál volna a lánytól bevállaltad volna azt a késést. Most gondolkozz el azon hogy hogyan engeszteld ki mert ha nem is mutatja nagyon haragudhat rád.
2016. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy fogom :(
2016. dec. 20. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna ha az a bizonyos illető megvár :) nekem is sokat jelentett volna. Viszont itt a lány hibája is, mert késett és végülis azt írta, hogy indulj el (de ez lány nyelven azt jelenti, hogy legyél cuki és írd azt, hogy megvársz😅) ;)

17/L

2016. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most elég rosszul érzem magam. Tényleg meg kellett volna várnom, biztos sokat jelentett volna neki. :( mindent elronrok
2016. dec. 20. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan fontosabb volt egy busz mint ő?
2016. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem azt gondolom, mint az előzőek. Én helyébe nem sértődnék meg. Ha tetszel neki, egy ilyen apróság miatt nem lesz semmi. Tehát kérdezd meg, h holnap mennétek-e megint együtt. Szóval én megértelek és ne érezd magad rosszul. Késett, nem vártad meg.. az ő baja. Nem? Tanuljon meg nem késni Xd
2016. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kerültem hasonló szituba, csak ott én voltam a lány. Én egy edzésre jártam a sráccal, egyfelé lakunk, együtt indultunj haza mindig, és egy darabon együtt mentünk. Aztán egyszer kicsit később tudtam volna csak elindulni, a srácnak pedig időre otthon kellett lennie (az anyja nagyon szigorú, egy igazi boszorkány), így mondtam, hogy induljon el nélkülem. Meg is tette, és nyilván jól esett volna ha megvár, de egyáltalán nem sértődtem meg egy ilyen apróságon, hiszen volt még rá alkalmunk bőven, hogy együtt menjünk haza.
2016. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérj tőle bocsánatot, mondd meg neki, hogy elnézést kérsz, kiengesztelésből elmenne-e veled mondjuk kávézni.

De ha olyan a lány, akkor ezt jól megjegyezte és átgondolta, hogy mi lenne, ha lenne köztetek valami, bármi másban is így döntenél-e, hogy minden fontosabb nála.

Ez egy hatalmas hiba volt...

2016. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!