Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam neki, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ő egy városi fiú én pedig falusi vagyok... És nekem ez annyira rossz... Nem magyarázom el hogy miért, ezt hagyjuk, de én is azt hazudtam neki hogy városban élek, nem mondtam el az igazat, hogy hol. Csak mondtam egy másik helyet. Ez nem akkora nagy baj, nem?
2017. júl. 25. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég baj, hogy hazudtál!


Én nem tagadnál me, hogy falun élek, sőt büszke vagyok rá, mert a társadalom kissé alacsonyabb rendűnek néz a falusit, ha pedig onnan képes vagy feltornáznod magad, akkor arra legyél büszke!


Képzeld el, én falusi fiú vagyok, gyerekkormban teheneket őriztem a mezőn, és most egy városi elit iskolában dolgozom. Soha nem tagadnám le, hogy honnan származom!

Tudom, tapasztaltam, hogy megmosolyogják a falusiakat. Hát tegyék úgysem tudnál boldogan élni, mert állandóan a falut kritizálnák, téged pedig zavarna. aztán eljutnál oda, hogy saját faludat utálod, mert amiatt értek negatív kijelentések.


Ne tedd!!!

Ha csak egyszr hazudtál, tedd jóvá!

Ha a fiatalemberrel újra találkozol, mondd azt, hogy próbára tetted. Te falusi lány vagy. Ne azt nézza, hogy honnan jöttél, hanem azt, hogy ki vagy. Ha ezek után hátat fordít, ne bánkódj miatta!

2017. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki amit hazudtál neki. Ez idővel kiderűl, és beszívás lesz.
2017. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2017. júl. 25. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!