Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy pasi azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy pasi azt mondja nem akar kapcsolatot mert az felelosseggel jarna es az neki nem menne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 18:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9es igazad van reszben

de en mar ot tobb eve ismertem es beszeltem vele

de ezentul jobban megfogom valogatni az fix.

2017. aug. 3. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
arról a felelősségről beszél amivel egy kapcsolat jár.. folyamatosan foglalkozni kell a másikkal, stb.. neki meg erre gondolom nincs ideje de azért valamit mégis akar tőled
2017. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
én se pár hete ismertem azt a srácot...
2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

9-es vagyok.

Érdekes, én még soha nem akadtam össze olyan pasival, akinek csak az volt a fontos, hogy a saját igényeit kielégítse.

Azért, mert rossz emberekkel ismerkedtek és félreismeritek őket, attól még nem kell minden fiúra, férfira így tekinteni. Csupán meg kell válogatni a partnereket.

2017. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%
jó, nem mindegyik, de a döntő többség igen, és erősen csodálkozok azon, hogy van olyan szerencsés nő, aki sosem bukkan ilyen önző pasira, mert a zöme ilyen.
2017. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

12es koszi igy mar ertem

14es tenyleg lehet rossz emberekkel ismerkedtem de ilyen nem lesz tobbet csak ez most annyira haza vagott h ugy dontottem felkoltozok budapestre

2017. aug. 3. 19:25
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőim közül sem járt még így egyik sem sosem, mert ha észrevett valami galibát, akkor kihátrált.

Járj értelmes társaságba, barátkozz normális, felnőtt gondolkodású emberekkel és akkor veled sem fordul elő.

Ja, meg nem árt, ha a nő is éretten, felelősségteljesen gondolkozok.

2017. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

hat igen

ezt elcsesztem de legkozelebb nagyon megnezem kivel keveredek ossze

2017. aug. 3. 19:30
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
nem jössz be neki vagy ha rég szingli akor tenyleg xd
2017. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
de amit a 12-es válaszoló írt, az is ugyanazt jelenti, hogy csak meg akar dugni, csak szebben megfogalmazva
2017. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!