Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Imponál nektek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Imponál nektek, ha egy fiú/lány kedvel egy olyan művészt (írót, festőt, zenészt/együttest, rendezőt stb. ), akiért ti is rajongtok, viszont nem túl mainstream (nem sok embert ismertek, aki egyáltalán hallott róluk)?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aha,ez tök jó dolog,vmien szinten egyezik az ízlésünk, és nyitott az új, kevésbé ismert dolgokra. ezek jó dolog, abszolút jó.
2017. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kifejezetten imponálna, ha a leányzó rajongana Nyesztyerovért, Bogdanov-Belszkijért, Szergej Rubcovért, Rizsenkoért és Dosztojevszkijért.
2017. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hülyén hangzik de nekem még sose volt olyan barátnőm akivel túlságosan közös volt az érdeklődési körünk,mert én egy elég színes egyéniségnek tartom magam,nagyon sokan utálják bennem hogy egész nap zenét halgatok pedig hangulatomhoz kapcsolom mindig a zenéimet.Mivel elég szomorú az életem ezért minél több embert megpróbálok vidámmá/boldoggá tenni amikor lehet,beképzeltnek tartanak azért mert próbálom élvezni az életet (nem sokszor megy) és hogy csak én vagyok mindig a középpontba pegig nem így van.
2017. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

bocsi a végénél már nagyon el tértem a tárgytól de jó ezt kiadni


#13 vagyok

2017. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Határozottan. Szeretem, amikor egy lány hozzám hasonlóan a kezébe mer venni egy jó, de lightos filozófia könyvet. (Pl. Erich Fromm - A szeretet művészete, meg a krimiért is rajongok, előző barátnőm miatt elolvastam az Akkor szakítsunk című könyvet, s jót röhögtem rajta, ahogyan ő is, hogy mennyire egy egyszerű, klisés könyv)

Meg a zenénél határozottan szeretem, ha értékelik az indie rockot (The 1975, Arctic Monkeys, Sticky Fingers), raggaet és a trip hop-ot.

2017. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!