Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szálljanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szálljanak le rólam?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. Mostanába nagyon sokat piszkált, hogy küldjek neki egy mesztelen képet... Nem akartam belemenni, de végül küldtem neki egy olyat amin csak a mellem látszik. Iszonyatosan meg bántam és rájöttem, hogy mekkora iszonyatos barom vagyok de most ez nem lényeg.. Szóval valahogy a kép elkerült másokhoz. És most mindenki ezzel piszkál. Folyton mutogassák, hogy ismerőse a kép stb. Olyanok akikkel életembe 3 szót nem beszéltem. Még olyanok is beszologatnak. És most már nem merek kimenni a házból, mert félek hogy találkozok egy ismerőssel. Mit tegyek? :(

2017. aug. 22. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba volt. Remélem hogy ezek után szakítottál vele. Hát nem tudom próbálj nem rájuk figyelni
2017. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Húha, ezt jól megcsináltad! Kezdd terjeszteni, hogy a képet a netről szedted, ha nincs rajta ismertetőjegy. És szakítsatok.
2017. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joerious válasza:
100%
Kérj a csávótól egy farok képet és miután elküldte röhögd ki.
2017. aug. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már,a strandon hány lány monokinizik és mégsem csinál belőle senki ügyet...
2017. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy hiba volt, azonban a lehető legrosszabb amit tehetsz az az hogy ügyet csinálsz belőle.. látta pár ember a melled, who cares? Engem legalábbis olyan emberek végképp nem érdekelnek akikkel 3 szót beszéltem életemben, a közelebbi ismerőseid pedig előbb utóbb megunják ha látják hogy nem tudnak vele piszkálni.. de most már tudod, hogy ilyet többet nem szabad csinálni :)
2017. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a melled, ne törődj velük! A pasidat aki ezt tette veled, remélhetőleg rég elhagytad, ha ilyen veled, nem szeret, nem lehet benne megbízni, csak eszköz vagy neki.
2017. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!