Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy le szálljanak...

Mit tegyek hogy le szálljanak rólam sztálytársaim?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nagyon lenéznek. Az egyiknek az a baja, hogy "utánzom". Pedig attól még, hogy én is szeretek fotózni nem hiszem , hogy utánzom. Én tényleg szeretek fotózni és nem azért csinálom mert ő is. Akkor ennyi erővel a többi X ember aki fotozik őt utánozza, nem? A másik meg a szemembe vágta, a volt legjobb barátnőm, hogy hazudós vagyok. Pedig nem hazudtam neki, csak nem fejtettem ki gyorsan hogy mi a gond, mert mindig közbe vágott valamivel. Most ez hazudás? A fiúkkal azért nem jövök ki, mert sovány vagyok, ez genetika basszus. De nekik azért nem kellek barátságra mert csúnya, és sovány vagyok. Volt egy lány, akiben megbíztam, de miután megállapította, hogy különcködöm, és hogy minden bajom van(elmondtam neki mindent a családi gondjaimrol mert bíztam benne, es tudtam hogy mellem áll de igy utólag megbántam hogy bíztam benne). Azert mert egyszer tesin nem ropiztem hanem ki mentem inkab futni, mert az osztalytarsaim nem voltak hajlandóak normálisan ropizni, összevissza ütötték a labdát. Igazabol ez a lany tok rendes meg amikor csapat munkába vagyok vele akkor normalis velem de ha nem akkor meg hozzam se szol es ugy erzem kerul. Aztan van meg egy lany akinek az a baja hogy tul oszinte vagyok. Ezt a tulajdonsagomat neha utalom mert megbantok vele embereket es ot is megbántottam es mostanra tenyleg megbántam ez a helyzet még érthetőbb hogy mi baja velem. Azokhoz a lanyokhoz meg inkabb nem csapodok akik cigiznek, meg alkoholt isznak. En nem ilyen vagyok. Aki mondtam lányt hogy azt állítja utánzom, o meg mondta hogy megtepne, meg nyomorék vagyok, meg ne sajnaltassam magam meg ilyenek. Pedig nem sajnaltatom magam csak azert vagyok egyedul mert ok ilyenek velem. Es a pszhiologusom mondta, hogy inkabb legyek egyedul es járják emelt fővel ne foglalkozzak velük. Picit hosszu lett de nem tudom mit tegyek hogy rólam leszalljanak es ne csesztessenek? Nem vagyok az a vissza szólogatos tipus inkabb az aki meghuzza magat.

2017. márc. 15. 18:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha megpóbálsz kicsit változni. A fotózós lánnyal inkább jóban lenni, mint rivalizálni, hisz ugyanazt szeretitek.
2017. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam. De mindig elküld. Régebben egyébként legjobb barátnőm volt, de azért kezdett el megutálni, mert "utánzom". És elkezdett piszkálni. A változás már eszembe jutott de nem tudom, hogy tudnék neki kezdeni ha már így is utálnak. És ha oda megyek hozzájuk, akkor az van hogy ne kövessem őket.
2017. márc. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!