Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók történetek? Kinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek? Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkora élmény volt, hogy majdnem a srác pofáján landolt az aznapi ebédem. :3
2017. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fuzesidori ***** válasza:
100%
Az enyem nagyon jo volt...suliba volt farsangi rendezveny es a vegen volt disco es elkezdtünk tancolni es akk meg csak szajrapuszit adott de utana hazakisert es akk mar nyelveztunk is....es nagyon jol csokolt <3
2017. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal. Mind a kettőnknek első volt, de nekem egyáltalán nem tetszett. Mintha egy csiga tekergődzött volna a számban. De nem is tartott sokáig a kapcsolat. A második csókom olyantipikus filmbe illő volt, szép táj, szerelmes is voltam. Jó lett volna, ha az az első csókom, de így legalább tapasztaltabban tudtam viszonozni. Az elsőnél 14, másodiknál 15 voltam.

16/L

2017. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Hat sajna nekem egy olyam fiuval volt,aki harmadnap mar mas lannyal volt.

December volt,es faztam, az olebe ultem.

Kozel volt egymashoz az arcunk, mar reg nem szolaltunk meg. Egyszercsak bumm smaciztunk nyelv nelkul. Jo volt, de irritaloan sokaig tartott aztan meg nyalas is volt ha jol emlekszem,pedig nyelv nem volt. Szerencsere tobb kozom nem volt a srachoz

A igazi nyelves csok meg reszegen volt,azota is egyutt vagyok a palival de az elso 1-2hetben borzaszto volt a csok,mivel meg nem voltam bele szerelmes. Es most sajnos az agyban sem jo,nem tud felizgatni:(

2017. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2: ez annyira romantikus*_*

mindenkinek koszi

2017. aug. 29. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!