Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek? 💗

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek? 💗

Figyelt kérdés
Kivel történt? Milyen volt? Hol csattant el? Tetszett? Együtt vagytok még a másikkal? 😍😘
2017. febr. 3. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársammal történt, felmentünk a szobájába aztán ott beszélgettünk és utána történt meg. Jó volt, igazából csak szájra puszi volt szóval az nem tudom mennyire számít csóknak. Nem vagyunk együtt!
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
a nagyanyám puszit akart adni, aztán félrecsuszót, hát ez van, nem túl kellemes, talán 6-7 éves lehettem, de legalább a nagyapám ölelés helyett nem kú*t seggbe, mert ott már gyanakodtam volna, elég nyálas és undorító volt a vénszipírtyó ráncos bőre és ajkai, hát ezzel az élménnyel már a napra csak úgy emlékszem, hogy sötét és borús volt a felhők egymás mögött sorakoztak az égen és várták a parancsot az én uramtól, hogy mikor szorhatják villámaikat az majomhuligánokra azaz emberekre.
2017. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 *Sátánista* ***** válasza:
49%
Nekem az első csókom úgy történt hogy jöttem hazafele, látom a zebránál ott áll egy űrlény, mondom gyorsba lekapom, oda is mentem, lesmároltam minden ment a maga rendjén, utánna jöttem is haza. :)
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy csajjal.

Akkor jó volt, vissza gondolva nagyon béna voltam.

Tisza-part.

Igen tetszett.

Nem vagyunk együtt.

2017. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkori legjobb fiúbarátommal:DDD 14 voltam, osztálykiránduláson voltunk, akkor borzalmasnak gondoltam ("rosszulcsókolt", "túlnyálasvolt", "miértettilyet", "fújjegyfiú"), nem beszélve arról, hogy utána hetekig nem álltunk szóba, és ha mégis, tuti vitáztunk.

Egyébként #funfact az illető jelen pillanatban is itt fekszik mellettem, már nem csak legjobb fiúbarátként, és tévedtem. Nem csókol borzalmasan:D

2017. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal történt, aznap ismertem meg (ismerősön keresztül) házibuliban, teljesen lesokkolt, sötét volt, feküdtünk az ágyban, puszilgattuk egymást, egyszercsak utat tört a nyelve a számban, jaj, nagyon béna voltam, meg se mozdultam egy ideig. 4 hónapig voltunk együtt, 1 éve szakítottunk.

17/L

2017. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel volt, adtam neki egy szájrapuszit, erre nekem esett, persze akkor még elég kezdők voltunk neki is meg nekem is első volt, de a legjobb :)
2017. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Az aranyesőbokor alatt csattant el az első,mert oda nem láttakbe az ovónénik.de csak szájra puszi volt.

az igazi nyelvesig 1évet vártam,a iskola údvaron volt a hajóalakú mászóka "hajó hidja"alatt. Oda színtén nem láttakbe a felnőttek.az nem szerelem volt csak kíváncsiság.

2017. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. Egy tanya legelőjén éjszaka a csillagos eget néztük a barátommal és arrol elmélkedtünk hogy milyen távol van tőlünk. Arrol hogy a csillagok milyen távol vannak egymástól és milyen magányosak. Arról hogy amikor nem is lehetünk együtt ez akkor is össze fog majd kötni minket. Halgattam a szívverését miközben hozzábújtam. Az ég csak ragyogott felettünk mint egymás iránt érzett szeretetünk. A tekintetemet a csillagokról az arcára emeltem. Néztem ahogy a szeme csillog és befogadja az apró fényeket. Ajkam az ajkához ért és úgy feküdtünk tovább. Majd összeszedve adtam az ajkára egy puszit majd ő is az enyémre és ez így folytatódott majd az első szájrapuszikból rendes csók lett. Ott egymás mellett feküdve a csillagos égbolt alatt történt mindkettőnk első csókja. Azóta már eltelt 8hónap és még mindig együtt vagyunk. Várni kellett a szerelemre és nem is első randin csókolóztunk, de nem bánom hogy várni kellett a megfelelő időpontra!
2017. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát itt jópáran elmehetnének írónak 😁
2017. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!