Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kikészülök! Hogyan tehetném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészülök! Hogyan tehetném számára jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Van már több mint egy éve egy párom akit én nagyon szeretek.Viszont visszatérő depresszióval küzdök, nagyon féltékeny vagyok és minden lányt szebbnek tartok magamnál aki a közelébe van a páromnak pedig tudom,hogy nincs köztük semmi egyikkel se de mégis megőrit a tudat,hogy nem lehetek mellette a többi lány meg igen.Mivel távkapcsolatról van szó nem mindig vagyunk együtt.A depresszióm miatt és a beteges önbizalom hiányom miatt szegénynek sokszor ok nélkül neki esek és felhánytorgatom a múltbeli hibáit mivel voltak hullám völgyek a kapcsolatunkba.Próbálok bízni benne és valahol tudom,hogy ok nélküliek a féltékenységi rohamaim de valahol legbelül mégis valami azt mondja velem,hogy akadj ki. Hangulat ingadózásaim vannak valamikor tök jól vagyunk a másik pillanatban meg előtör bennem,hogy xy szebb és jobban illene hozzá meg ilyesmik és undorodom a testemtől és magamtól.Szünetet kértem már tőle egy ideig jót tett a szünet kicsit lehiggadtam viszont megint előtörnek az ilyen rohamaim és kikészülök.Gondolkoztam már azon is,hogy elhagyom,hogy ő ne készüljön ki de nem enged el magához láncol és nem hagyja,hogy elmenjek így nem tudok lelkileg elszakadni se tőle csak szenvedek a hülye féltékenységemmel.Tudom elég hülyeségeken aggódok és örülnöm kéne,hogy mellettem és ha így haladok nem lesz velem de hiszek benne mégis,hogy megtudok gyógyulni csak akarnom kell.Elengedjem őt vagy kérjek segítséget és akkor jobb lesz a kapcsolat köztünk?
2017. aug. 19. 20:17
 1/2 DollarDog ***** válasza:

Figyelj! Én talán tudok segitteni!


Ide irok egy keveset ha felkelti az érdeklődésed amit irok akkor privátba kifejthetek neked egy-két dolgot!


Szóval! A pasidnak lehetne annyi esze hogy odafigyel rád és nem hagyja hogy depressziós légy! A pasidnak azon kéne lennie hogy kihozzon ebböl a depresszióbol! De a mondanivalódban nem találtam arra utaló szöveget amely azt támasztaná alá hogy a pasid ilyet tenne! A megoldást mindenképp privátba irnám le valamivel kerítve hozzá!

2017. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Próbálsz bízni? Tudod mit jelent? Próbálni azt jelenti,hohy valamit nem teljes erőbedobással csinálni. Nincs elég motiváció arra,hogy megtedd (vagyis hogy bízz).

Nem enged el és magához láncol? Ezt mégis hogy gondolta? Ne haragudjk, de a barátod magatartása birtokló, aki nem engedi meg,hogy szabadon azt tedd, amit akarsz.

Olyan nincs, hogy nem hagyja, hogy elmenj, érted? Te nem hagyod magad! Ha el akarnád hagyni, akkor elmondanád neki a mondani valód, és aztán midnen kapcsolatot megszakítanál vele. Ehhez nem kell a jóváhagyása, mert nem a tulajdona vagy !

Döntsd el, hogy mit akarsz, mert így nem jó! A birtokló magatartása viszont mindenképpen taszító.


HA a szakítás mellett döntesz, nem leszel rossz ember. Előfordul,hogy nem találjuk meg rögtön a megfelelő személyt. Van hozzád is megfelelő személy! Te döntöd el, hogy ki lesz az.

Jó tanács: Ha hozzád helyileg közel lakó személyt választasz és rendszeresen tudtok találkozni, akkor nagyobb eséllyel alakul ki kötődés és ezáltal a bizalom. Ez által csökkenhet a féltékenység!

Koncentrálj a gyógyulásra 100%-osan! Ismerek én is depresszziós embereket és mindegyiküknek sikerült elérniük a kívánt szintet. :) Nyilván vannak ingadozások ,ez teljesen normális. És elfogadható.

2017. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!