Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a kérdés nem teljesen ide tartozik de nagyon szeretnék tanácsokat kapni az üggyel kapcsolatban.

A helyzet az, hogy életem első kosáredzésére megyek. Nem sportoltam előtte semmit sem, de nagyon megtetszett a játék és természetesen az is hogy csapatnan játszák. Egy srácot ismerek aki az osztálytársam de vele sem vagyok igazán beszélő viszonban. Hogyan kellene beilleszkednem? Mindig is félénk voltam és borzalmasan önbizalom hiányos. Hogyan kellene indítanom egy beszélgetést? Lányok előtt is alig merek megnyílni, a fiúkról nem is beszélve.. velük szóba sem merek állni.. az is nagy problémám hogy sosincs témám senkivel.. egyszerűen félek attól ha mondok bármit is akkor az nagy hülyeség lesz és ezért nem fognak szimpatikusnak találni.

Előre is köszönöm ha valaki segít nekem.:) a trollok meg kérem kíméljenek.

14/l



2017. okt. 5. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetes indítás?

Film, zene, sorozatú, sport...?


Beilleszkedes?

Hát, a legegyszerubbb egy csapatba, ha jó vagy az adott sportágban, azonnal kivaltod vele a tiszteletet!

De!!!

Es hangsúlyozom, hogy de, ha nem vagy annyira tehetséges, az sem baj, te másban vagy jó... ne görcsölj, ez csak egy kosár edzés :)

2017. okt. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. okt. 6. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak ne úgy mint én.

En is kosarazni kezdtem, az első edzesemen beléptem az öltözőbe, egyből mindenki nézett rám, nem tudták ki vagyok, mire én nem tudom miért, mit gondoltam, vagy hogy úgy milyen gondolataim voltak közben de kijelentettem hogy, pontosan idézem: " nem vagyok űrlény."

Mire csak néztek rám, mert túl halkan mondtam, vissza is kérdezek hogy mi? Elmondtam még egyszer, mire rám néztek a tipikus "mi a franc" nezessel, és inkább nem mondtak semmit.

Később pedig egyik lány kijelentette hogy nem szereti ha új emberek jönnek, mert már így is sokan vannak.

Szóval kérlek.

Csak próbálj meg normális maradni.

2017. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!