Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetek olyan pörgős,...

Hogyan lehetek olyan pörgős, közvetlen, központi figura, mint ami a legjobb napjaimon vagyok? Hogyan tudnám elérni, h a legjobb formám hozzam minden helyzetben?

Figyelt kérdés

Vannak napok, amikor rácsodálkozok, h mennyire aktív vagyok a szociális életben, amikor hihetetlen jót beszélgetek mindenkivel, és nyitottabb vagyok mindenkire és minden témában, a társaság központja vagyok.


Sajnos a többi napon ugyanolyan vagyok, mint a többi egyetemista társam, tehát alapvetően jó fej, de nem kiemelkedő. Biztos néhol beképzeltnek érzitek ezt a közlést, de csak ilyen módon tudtam legjobban összefoglalni, h mire is keresek megoldást.


Főleg a munkám során nagyon fontos, h ezt a szintemet hozzam, mert emberekkel foglalkozok, és nagyon jó benyomást akarok kelteni, mivel csak kölcsönös szimpátiával lehet sikeresen együttműködni.


Ne mondjátok, h egyszerűen adjam önmagam, mert ez is bennem van, ez is én vagyok, csak nem tör mindig a felszínre.


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2011. nov. 10. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyre gyakoribb hangulatingadozás a depresszió előszobája, én is így vagyok, voltam.
2011. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam nem erről van szó, mert általában olyan a hangulatom, mint másoknak, nagyon ritkán pedig kiemelkedően jó.
2011. nov. 10. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet állandóan pörögni, de azt tényleg lehet gyakorolni, tudatosítani, hogy jó benyomást keltsek másokra.
2011. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is hangulatingadozás..
2011. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!