Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jó ötlet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es és az új osztályban van egy lány, aki nekem nagyon tetszik. És most lesz nemsokára a gólyahét. Amiben van egy olyan "szivatás", h összekötik a kezed egy másik osztálytársaddal és vele kell járkálnod egész nap. És el tudnám intézni, h a lánny legyen a párom. Szerintetek ez jó ötlet? Kort is írjatok! Előre is köszi!

2017. okt. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ja ha úgy érzed,hogy a lány is közeledik hozzád vagyis,hogy kölcsönös a dolog. Valami jó biztos kisül majd ebből csak ki ne derüljön a dolog,hogy te rendezted el mindezt😂.

14L

2017. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok okes, csak hogy mentek el mosdoba?
2017. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz!

#2-nek peddig ha vkinek mosdóban kell menni természetesen ki lehet kötni csak annyi, h másiknak a mosdó közelében kell szobrozni aztán meg megint visszakötni.

2017. okt. 20. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó ötlet! És aranyos.
2017. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet.Sok sikert:)
2017. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hány évesek vagytok?

2017. okt. 22. 22:49
 7/8 anonim válasza:
Jó ötlet mert így legalább beszélgettek (gondolom nem akartok 2 órán keresztül némák lenni) és így van lehetőség jobban megismerni egymást. És ha valóban tetszik és tudod hogy együtt kell lennetek akkor mindenképp te kezdeményezz mert nem jó ötlet megvárni míg egy lány nyit feléd.
2018. ápr. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek jó ötlet de akkor beszélgess is vele minden féléről mondjuk röhögjetek ki együtt egy tanárt aki hülyeséget mond vagy csinál
2018. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!