Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lerajzolom az beválik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lerajzolom az beválik?

Figyelt kérdés

Mivel rájöttem hogy ha csak mosolygok, abból nem lesz semmi.(nem vagyunk beszélô viszonyban, talán az arcomat már megjegyezte)Ezért azt találtam ki, hogy megpróbálok úgy kapcsolatba lépni vele, hogy lerajzolom, majd az egyik óránk után amikor közvetlen nekik lesz órájuk egy abban a teremben a padon hagyom, és ráírom a nevet, h kinek. Szerintetek ez beválhat??? Egyáltalánfogja érdekelni h ki csinálta? Fiúk, ti hogy reagálnátok??

(a rajz az szép lesz, máskülönben nem ia csinálnám) 13/L, a fiú meg 11.es :((( ez így nagyon ciki lenne neki, ha egy kis 7.es tôl kapna egy tajzot??Persze ô azt még nem.tudja h kitôl van, de ha majd kiderül...



2017. okt. 30. 07:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ohh, bocsánat a sok elírásért. Siettem.
2017. okt. 30. 07:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :) De nem biztos hogy beválik, mert nem garantált, hogy tetszel is neki. De egy próbát megér.
2017. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem válna be, ráadásul nem szeretem a nyomozósdit sem, nem akarom találgatni, hogy vajon kitől is kaphattam. Akkor inkább írja rá a saját nevét is, és megkeresem, beszélgetünk, stb.

Egyébként nekem túl fiatal lenne egy 7-es.

2017. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a gesztus az szép :)

viszont ha az osztálytársai meglátnák amíg él cikiznék vele (ilyenek a gyerekek)

2017. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, ezekete a válaszokat látva egy kicsit elbizonytalanodtam. Abból ia gondoltam, hogy jó lenne, hogy facen egy manga karakter van profilként beállítva, amúgy ázsiai a fiú. Azon ia gondolkodtam már h oda menjek e hozzá,és elmondjam, de az vhogyan így nézne ki: Szia, figyu eléggé szimpatikus vagy nekem, dumálunk? vagg igent mondana rá, és furcsálná h mi a frászt akar egy 7.es, és nem lenne téma, és mind a ketten tök kínosan éreznénk magunkat, vagy pedig egyenesen lekoptatna egy bocs, nem érek rával:((
2017. okt. 30. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz rajta. A rajznak szinte biztos örülni fog, ha meg nem is jön össze, az nem feltétlen a korod miatt lesz. Megpróbálni megérné.
2017. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, néztek már 15nek,ilyen szempontból nem is parázok a korom miatt:) (koránérô vagyok, gondolom mindenki tudja h mit jelent. kevesebb mint 2év, és mar testileg teljesen megérek, nem is ez a gond)
2017. okt. 30. 15:08
 8/11 anonim ***** válasza:
figyiii jartam mar igen hasonlo helyzetben. En is szepen rajzolok.. Es hat, az ilyenek oszinten mindog rosszul sulnek el. Sokszor egett a pofam par level miatt... Nagyon nem ajanlom:( Barmennyire vagy szep vagy ertelmes lany egy 11. edikes srac mar csak egobol sem allna veled szoba, mert cicikznek a kortarsai, nalunk is zajlik ez, pedozzak stb... + szo elszall, iras (ilyen esetben rajz) megmarad. Ha nem o ul oda, mas meglazja , hulyen reagal ra mind nag,on kellemetlen, szoval ezt az otletet mindenlepp dobd. Probalj vele szemezni, ha nem fogo ra hagyd a francba.. Hajra, es ird le majd mi volt :) 14/l
2017. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Hát, leírni h mi volt nehéz lesz, mivel már 2hónapja nincsen semmi. Max annyi h elmegyek mellette a folyosón rámnáz egy pislogás erejéig. Facen se jelölt vissza, igaz, amikor bejelöltem valszeg fogalma sem volt h ki vagyok, most már talán látásból megvan neki. Azt h szóba áll-e velem nemtom, de egyszer egy kicsit beégtem elôtte, igaz, nemtudom h ô mit fogott fel a jelenetbôl, de mosolyogva nézett rám, meg a barátnômre(aki beégetett)
2017. okt. 31. 07:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, amíg megtalálja a tökeit, és lépni mer. Hiába küldözgetsz neki rajzot, vagy akár füstjeleket is, amíg ne szedi össze a bátorságát, úgyis csak kudarc lesz a vége, és azt fogod hinni, hogy nem tetszel neki.
2017. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!