Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj lehet a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet a lánnyal?

Figyelt kérdés
tetszik nagyon egy lány (20év alatti) és nagyon gyanús hogy az összes létező képén (több mint 100) új és régiek is beleértve zárva van a szája soha nem látszódtak még ki a fogai. különben egy nagyon ápolt egészségesnek kinéző lány sminkelni sem szokta magát ,valóban valami gond lehet a fogaival vagy nagyon önbizalom hiányos? vagy ez mind együtt?

2017. nov. 16. 03:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
marhák! a kérdéssel kéne foglalkozni nem kombinálni meg offolni a témát. ha akarok belekötök a lány összes többi dolgába amit most nem fogok elárulni mert így is nagyon tetszik de most egy dolog érdekelt csak.ha egy kicsit nem tökéletesek a fogai az pont hogy nem lenne nekem akadály az legyen a legnagyobb baja.. aki normálisan kommentelt ide egy lány ha jól tévedek biztos magára ismert egy kicsit és így egyre biztosabb vagyok benne h a csajnak is ilyen problémái lehetnek. de hogy mennyire gáz azt nem fogom még megtudni
2017. nov. 17. 20:11
 12/17 anonim ***** válasza:

Marha? Köszi szépen, de te vagy a marha!

1. Én sem mutogatnám soha a fogaim, független attól, hogy (már egy fogsorhoz képest) milyen szépen néznek ki, mert szerintem ez sehogy senkinek nem előnyös, és ezzel biztos nem vagyok egyedül.

2. Lehet, hogy az előző pontban leírtak rá nem igazak, szimplán nem akarja mutogatni a fogait, mert hát minek is???

3. 20 év alatt mégis milyen súlyos fogproblémái lennének szerinted?

4. Ahhoz qrvára sok önbizalom kell, hogy ne szégyelld a fogaidat.:D

5. Az előző pontokat ne vedd figyelembe, ha igazán szeretsz valakit, akkor nem akadsz fenn ilyen dolgokon, ha másért nem, akkor a lány érdekében felejtsd el őt!

2017. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
okostojszi akkor neked igencsak csúnya fogaid lehetnek ha egy nevetésnél pl nem mutatod ki. hasznosat nem tudtál mondani jobb lenne ha koccolnál innen
2017. nov. 18. 15:27
 14/17 A kérdező kommentje:
14 éveseknél is már nagyon súlyos fogakkal vannak lányok és fiúk is nem hogy 20... nem egyet láttam már hogy rohadt... vagy extrém kócos, sárga volt..
2017. nov. 18. 15:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha én nevetek, nem áll mellettem bekészítve egy fotós, hogy megörökítse. Ha meg valamiért engem lefotóznak, aki képet készíti, nem azt várja, hogy nevessek... Előbb mondasz valami hülyeséget és még csak utána sem gondolkozol. Ezer oka lehet annak, hogy nem mosolyog, de te biztosra veszed, hogy a fogával van valami. Képzeld el, szét vannak rohadva a fogai, nagyon undorító, kerüld el jó messziről! Ha nem így lenne, minden fotón vicsorogna, hiszen a fotók arra vannak, hogy vicsorogjunk rajtuk.
2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*ezer oka lehet annak, hogy nem látszik a foga a képeken
2017. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nagyon tévedsz. nem mondtam hogy nem mosolyog..hanem h egy képen se látszódott még a foga. és fölöslegesen akarod itt a te magyarázataidat beadni nem tudod hogy ki ez a lány ha nem tudsz a kérdésre egy normális választ sem adni akk takarodj már innen
2017. nov. 18. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!