Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még próbálkoznom vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom vagy hagyjam inkább? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem járok túl gyakran bulizni, de most voltam, és ott volt a lány aki már régóta tetszik suliból. Gondoltam most vagy soha, mondjuk nem egyedül volt hanem pár barátnőjével. Értelmesen beszéltem, nem nyomultam, de amikor megkérdeztem a nevüket, csak annyit mondtak hogy bemennek mert fáznak. Vettem a lapot így elmentem, de még annyit hallottam hogy valamelyikük azt mondta "szegény!", amit mondjuk nem tudom miért mondták.
2017. nov. 25. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert lepattintottak, elég csúnyán. Ha még a kérdésedre se válaszoltak, amit megtehettek volna, akkor mindenképp hagyd őket.
2017. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Topi40 válasza:
Hát figyelj ez elég gáz. Lányok terén én sem vagyok topon, de most, hogy bekerültem középsuliba egyre több lánnyal beszélek és van, aki találkozni is szeretne. Még buliba se járok. Korod? Milyen stílusod van? Ezek is hozzátesznek manapság.
2017. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!