Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viszonyultok ahhoz, ha veleki még a visszautasítás után is küzd értetek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, az adott fiú régebben tetszett nektek, nagyon sokat beszélgettetek egy időben. Nagyon megkedveltétek egymást és fontosak lettetek egymásnak de mégsem lettetek szerelmesek a fiúba. Csak a fiú lett nagyon szerelmes. El is mondjátok neki, hogy nem lesz ebből semmi több.


Hogy álltok hozzá, ha ezek után is még küzd a fiú értetek. Pozitívan fogjátok fel és esetleg esélyt is kap, vagy csak idegesítene titeket?



2017. dec. 9. 11:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért.
2017. dec. 9. 11:26
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Imponáló,de sajnálnám is. Próbálnám vele megbeszélni,hogy zárjuk le az egészet,nem lehet köztünk semmi,sok sikert kívánok neki és pont. Ha ezután is tovább próbálkozik az már a zaklatás fogalmát súrolja.


20/L

2017. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Tudod,sokat számít,hogy "ki lenne az" a személy.Legalább is nekem.Egyébként tényleg hízelgő lenne,ill. fontos az is,hogy ne vigye túlzásba.
2017. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
50%

ugyanebben a helyzetben vagyok, mi megbeszéltük, és megkérdeztem tőle, hogy könnyebb lenne-e neki ha még barátok sem lennénk, mert annak semmi értelme, ha azért maradunk barátok, hogy majd megpróbáljon az idők során "megnyerni", vagy valami.


hat éve vagyunk már barátok, néha észreveszem, hogy még mindig nincs túl a dolgon, amikor random megsimítja a karom, vagy hosszabban ölel, közelebb ül, olyankor kényelmetlen nekem, de tényleg az egyik legjobb barátomként tekintek rá, szóval csak elhúzódom, és amikor már túl sok, akkor felhozom szóban is... igazából az ilyen megpróbálja elfojtani, mivel elveszíteni sem akar téged, de nem változtathatod meg az érzéseit, így vagy elviseled így, és felnőttként kezeled, vagy pedig lezárod teljesen a dolgot vele.


24/L

2017. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A második próbálkozására határozottabb visszautasítást kapna, a harmadiktól már elkezdeném kerülni a társaságát.
2017. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
#4 Undorito vagy. Milyen erzes 6 eve kinozni valakit? :) Neked kenyelmes mi?
2017. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Most komolyan miért lettem le pontozva???? Mert szépen megbeszélném vele,hogy nem lehet köztünk semmi? WTF?
2017. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkinek sem a válaszát. De miért nem sz@rod le, hogy a többiek mit gondolnak a válaszodról?
2017. dec. 9. 13:03
 9/13 anonim válasza:
81%
Megtisztelő, de visszautasítanám újra, illedelmesen megbeszélném vele, hogy nem fog működni. Ha ezután se adja fel, már kicsit erőteljesebben adnám tudtára.
2017. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Páros lábbal rúgom melydeszkán.
2017. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!