Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek gyerekes? 16L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 5 hónapja hogy együtt vagyok a barátommal,mindig azt mondja hogy gyerekes vagyok s igaza van,mit tudjak tenni az ellen hogy ne legyek gyerekes? Ő 21 èn pedig 16. Ès hogyan tudnám kimutatni neki hogy szeretem?
2017. dec. 20. 12:06
 1/10 anonim válasza:
43%
Ennyi idősen és ennyi ésszel, nem a f..asz után kellene szaladgálni, hanem javában tanulni.... éretlen vagy te még egy párkapcsolathoz, ezt már alapból abból ki lehet következtetni, hogy ilyen alapvető kérdéseket teszel fel....
2017. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd ott. Járjon felnőttekkel ha ilyen igényei vannak. Csak azért mert ő idősebb neked nem muszáj az ő szintjén lenned hisz még csak 16 vagy. Nem jó hogy ilyeneket mond egy normális kapcsolatban ez nem normális
2017. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez az 5 év különbség a korodat tekintve nagyon sok. Jó,hogy gyerekes vagy, mert gyerek vagy, ő meg felnőtt. Ez nm fog sokáig tartani.
2017. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
Drágám... 16 évesen legyél csak gyerekes, hiszen gyerek vagy. Ha ekkora p*cs a "barátod" szerintem keress inkább korban hozzád illőt, és legyetek együtt gyerekesek. A gyerekszerelem (tini) örömét és drámáját kell ilyen korban megtapasztalnod, nem egy 21 éves felnőtt férfi elvárásaihoz alkalmazkodnod. Bocsi. Minden jót és szép karácsonyt!
2017. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%

Nyugodtan legyél gyerekes! Ebben a korban ez teljesen jó és normális.

Akinek ez nem tetszik, az ne kezdjen egy 16 évessel!

Aki meg akar változtatni, az nem téged szeret, csak a tested használja.

2017. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
A 21 éves hapsid a gyerekes, ha konkrétan gyerekkel "barátkozik", mivel Te gyerek vagy.
2017. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem irtad hogy a gyerekességed miben nyilvánul meg..?


Amugy a barátodat sem értem hogy miért nem az ő korosztályában keresett barátnőt ha téged gyerekesnek tart..

2017. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha a kedves barátod a korkülönbséget arra használja, hogy domináljon és lekicsinylő megjegyzéseket tegyen rád, hagyd ott a fenébe, járjon huszonévesekkel. Ő ha visszagondol arra, milyen volt 16 évesen, nem tartaná magát gyerekesnek? Miért kellene egy 16 évesnek egy 21 éves szintjén lenni? Keressen barátnőt a saját korosztályában, ha ennyire "felnőttes" igényei vannak.
2017. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8/8 mèg soha nem volt barátnője.....s azèrt tartom èn is gyerekesnek magam mivel mindenen csak röhögök,semmit se tudok komolyan venni
2017. dec. 20. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvan gyerekes vagy mert meg az vagy . Ez nem baj! Ha o bolcsebb vagy jobban tud valamit azt magyarazza el , ne pedig oda vagjon mindig a gyerekes szoveggel ami neked serto. O tudta hogy mibe vag bele ezert nem is ertem mert csodalkozik. 25 F
2017. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!