Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy végzős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy végzős srác, de félek, hogy dagi vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Kilencedikes lány vagyok, 15 éves. A fiú aki tetszik 18. Ő egy sportos, helyes srác, nagyon odavannak érte a csajok. Sokszor látok ilyen anorexiás ribiket körülötte. Én egy kicsit duci vagyok: 166 cm és 85 kg. Az arcom szép és van kisugárzásom. Lehet nála esélyem? Hogyan közeledjek felé?
2017. dec. 20. 17:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
58%

Nem hiszem hogy lenne esélyed. Ő végzős,te meg kilencedikes így nem fog veled kezdeni szerintem.

Ne keseredj el amúgy, lehet valaki ilyen arányokkal is szép,ha jól oszlik el rarjtad (én is 75 kg vagyok 168 cm-hez, mégis elég "kapós" vagyok). Viszont akkor sincs jogod kritizálni azokat, aki 45-50-55 kilosan érzi jól magát.

Ahhoz viszont teljes mértékben van jogod, hogy eldöntsd, hogy érzed jól magad. :)

2017. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem túl aranyos, szimpatikus a hozzáállásod az élethez.
2017. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Ezek de parasztságok! Az anorexia igen, egy betegség. De nem kell komolyan venni. Most mondja azt, hogy nagyon sovány? Hatásosabb ha azt mondja, anorexiás. Az alatt meg azt érti, hogy nagyon sovány. Meg van az a jelenség ebben a korban amikor főleg a lányok, azt mondják, hogy ők nagyon dagadtak (csak úgy szerénységből), miközben egy gramm háj sincsen rajtuk...na ez a parasztság! És mi az, hogy egy végzőst nem érdekel egy 9-es? A kor nem számít! Főleg nem 3 év. Hidd el. Próbálj meg egy picit lefogyni! És ha még úgysem tettszel neki, nem illik hozzád😉🌸
2017. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem kell komolyan venni? Ez nem egy megfázás, ami három nap múlva úgyis elmúlik. Te jó ég!


És igenis, az anorexia nem szinonímája a soványságnak. Az, hogy valaki vékony nem jelenti azt, hogy anorexiás. És egy 75 kilós ember is lehet anorexiás, csak akkor még nem látszik. Az a soványság egy hosszabb folyamat eredménye.

2017. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A végzősök f...szok. Ezt tapasztalatból mondom! Keress inkább egy igazi pasit!
2018. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 Ezt cáfolom 😂😂


Üdv.

Egy végzős 😂😂

2018. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!