Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság - az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Fiú-lány barátság - az egyik többet akar?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, de kezdem úgy érezni, hogy többet akarok tőle. De nem járást, vagy ilyesmit, nem összejönni akarok vele. Hanem azt szeretném, ha olyanok lennénk, mint a 'legjobb barátnők'. Szóval hogy legyen pletykálás, vásárlás, stb. ilyen csajos dolgok, esetleg ottalvás, vagy hogy kicsit szorosabb lenne a kapcsolatunk. Az a baj, hogy kezd részemről kodependenssé válni ez a dolog. Tegnap láttam utoljára, de mégis hiányzik. Mármint elvagyok egyedül is jól, van sok hobbim és tanulnivalóm is, csak eszembe jut, hogy jó lenne, ha itt lenne. És néha fáj, hogy csak az egyike vagyok a barátainak, de semmi pluszt nem tudok nyújtani, amiben különlegesebb lennék, mint más. De nekem ő az egyetlen barátom. Szóval úgy érzem, kezdek kicsit belecsúszni egyfajta függőségbe. 22F, 18L
2017. dec. 31. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem tetszett meg neked ez a lány? :)
2017. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem legbelül beleszerettél a lányba :)

Ha a külsejébe nemis, a belső tulajdonságaiba nagyon könnyen meglehet.

2017. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy külsőre nem tetszik. Elismerem, hogy biztos szép, de nem jön be, nem hiszem, hogy le tudnék vele feküdni, vagy ilyesmi. De amikor sétálunk, kocogunk, sütünk, vásárolunk, vagy táncolunk, az olyan jó...és szeretnék egy kicsit többet. Volt olyan időszak, hogy majdnem minden nap találkoztunk.
2017. dec. 31. 00:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából be lehet határolni mjt érzel iránta, pl. ha egy fiúról mesélne, aki tetszik neki vagy akivel alakul valami mit éreznél?

Ha izgatott lennél és örülnél hogy beavat, akkor barátnős a viszony, ha mérges lennél, szomorú (feltékeny) akkor több van.

2017. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a barátnős viszony az stimmel, akár pasikról is tudnék vele beszélgetni női szemmel, de valahol kicsit rossz lenne, ha emiatt kevesebbet találkoznánk.
2017. dec. 31. 01:06
 6/7 TR75 ***** válasza:
Barátságban is lehet féltékenység.
2017. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féltékenység nincs, attól nem tartok, sosem rivalizálok. Inkább az a gondom, hogy szerintem már túl sokszor gondolok rá és mindennap szeretnék vele találkozni.
2017. dec. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!