Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Eddig nem volt senkim és úgy érzem, hogy ezután sem lesz. Nem vagyok szép, nem vagyok gazdag, nem vagyok társasági ember. Egyszerűen semmilyen indokot nem tudnék mondani, hogy miért "érné meg" valakinek velem összejönni...

2018. jan. 24. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább először gyere ki ebből a mélydepresszióból, utána megtalálod a válasz a fenti kérdésre :)
2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt az önsajnálatot és negatív hangulatot tartod fent, tuti egyedül maradsz tényleg.
2018. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1: Nem hinném, hogy depressziós vagyok.

#2: Nem önsajnáltatásnak terveztem, csupán mások véleménye érdekelne. Attól nem lesz jobb, hogy pár internetes ember sajnálna. És csupán azért negatív a hangulatom ezen a téren, mert semmi sem ad okot bizakodni.

2018. jan. 24. 16:54
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nősülni akarsz 19 évesen, vagy mi a probléma?

Ha okos vagy, vagy szorgalmas, kitartó, céltudatos, kedves, komoly, már bőven jobban megéri veled összejönni. 19 évesen senki sem gazdag még, esetleg a szülei azok.

2018. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amit én tanácsolni szoktam, hogy ne erőltesd. Nekem is azt mondták, hogy ne erőltessem a párkeresést, nem hittem nekik, majd amikor már tényleg nem volt senkim feladtam és kallódtam, hogy majd akkor lesz valami ha más is nyit felém. Rá 3 hétre lett barátnőm. Fél év múlva sajnos szakítottunk és akkor is ugyan ezt a "technikát" alkalmaztam, 3 hónap múlva lett barátnőm.
2018. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4: Azért, mert okos és kedves vagyok, nem hinném, hogy bárki engem választana, amikor választhat sokkal jobbat is.

#5: Amikor hónapokig nemnfoglalkoztam vele, akkor sem lett semmi.

2018. jan. 24. 18:16
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem a külsô számít, hanem a belsô. Tuti fogsz találni valakit aki elfogad, csak nyiss az emberek felé. A lányok szeretik a magaviztos fiúkat.
2018. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik, hogy nem számít a külső.
2018. jan. 27. 16:07
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szép és nem is mindenki gazdag. Továbbá nem az összes lány teheti meg hogy csak jóképű, pénzes férjet válasszon magának.


Ha van egy kis sütnivalód nem olyan nehéz pénzt csinálni.

Továbbá a küllemed is tudod javítani. Fogorvos, fogszabályzó, lézeres szemműtét, normális öltözet, ápoltság, fodrász, bőr szépítő kozmetika, sport, egészséges étrend, és így tovább...


Túl alacsonyra se tedd a lécet, de jut leány a legtöbbünknek. Ne parázz!


Ha esetleg úgy alakul, hogy kihal a vérvonalad, attól még lehetsz értékes része a családodnak és a népünknek.

2018. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!