Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Eddig nem volt senkim és úgy érzem, hogy ezután sem lesz. Nem vagyok szép, nem vagyok gazdag, nem vagyok társasági ember. Egyszerűen semmilyen indokot nem tudnék mondani, hogy miért "érné meg" valakinek velem összejönni...

2018. jan. 24. 16:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az arcomon nem tudok változtatni sajnos.


És akkor hogyan találhatnék valakit, aki engem választana?

2018. jan. 27. 22:18
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia, elolvastam a feltett kérdésed. A válaszom, fel a fejjel, elég a depiből, nem fogsz egyedül maradni! Fiatal vagy még. 18/L
2018. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia, elolvastam a feltett kérdésed. A válaszom, fel a fejjel, elég a depiből, nem fogsz egyedül maradni! Fiatal vagy még.


Nem vagy szép? Nem lehet, hogy csak te látod így? A szépség relatív. Mindenkinek más a szép, nem tudunk mindenkinek megfelelni. És egyébként nem csak a szép embereknek áll a világ.


Nem vagy gazdag? Kb az emberek többsége nem az. Jobb is mert, legalább a pénzéhes kihasználó nők elkerülnek.


Nem vagy társasági? Ezen lehet változtatni, de nem muszáj, mert egy csomó lánynak bejönnek az aranyos visszahúzódó fiúk.

2018. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocsi az elsőnek lemaradt a vége
2018. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mindenkinenek kicsit másabb az ízlése, de attól még van, aki sokkal több ember szerint szép. Például 10 emberből lehet, hogy 8-9 szépnek talál valakit, de egy másik embert 0-1 fog szépnek találni. És én még nem láttam egy olyan lányt sem, akinek az ilyen fiúk jöttek volna be.
2018. jan. 27. 22:38
 16/23 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem kellek a lányoknak.. Ronda vagyok... Én már több mint 5-6 éve próbálkozom folyamatosan, persze a legtöbbször itt Neten, de mind hiába..A társkereső oldalakon nem írnak vissza, pedig még egyszer elő is fizettem a "CUPYDO" nevű oldalon, de akkor sem reagáltak az üzenetemre... Olyan lányok írtak csak vissza, akiknek volt barátjuk, így csak baráti célból válaszoltak. Facebook-on meg nem jelölnek vissza, pedig több környékbeli lányt bejelöltem már a megyéből.. (Komárom-Esztergom) Sőt, még Pest megyéből is, de még úgy sem volt sikerem. Az iskolából is bejelöltem pár lányt, de még ők sem igazoltak vissza a mai napig.. A környéken senkit sem ismerek, és barátaim sincsenek jó formán. Körülbelül 4 fiú barátom van, de ők igaz barátok, csak mostanság ritkán beszélek velük, mert teljesen magam alatt vagyok.. Kissé depressziós lettem az elmúlt időkben... 21/F
2018. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyedül döglik meg MINDENKI BAMM itt a történet vége...addig meg élj magadért és azokért akik szeretnek.
2018. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Nem a belső többet számít

15/L

2018. febr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Dehogynem számít a külső. Ki lenne együt egy olyan emberrel, akihez nem vonzódik?
2018. febr. 15. 22:45
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as válaszoló.... Ha leírásod szerint nem számít a külső, akkor miért nem irsz vissza az üzenetemre? Mellesleg semmi rosszat nem kérdeztem, de ennyit erről.... 21/F
2018. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!