Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Eddig nem volt senkim és úgy érzem, hogy ezután sem lesz. Nem vagyok szép, nem vagyok gazdag, nem vagyok társasági ember. Egyszerűen semmilyen indokot nem tudnék mondani, hogy miért "érné meg" valakinek velem összejönni...

2018. jan. 24. 16:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ne higgy a lányoknak ezen az oldalon, ha azt írják, hogy nem számít nekik a külső, mert ez csak hazugság... Ha jól néz ki a fiú, aki járna velük, akkor abban az esetben nem számít a külső...... Ez az igazság.... Ezek tények, úgyhogy hiába pontoztok le. Elég körül nézni a valóságban, hogy a lányok milyen fiúkkal vannak együtt..... Nekem esélyt sem adnak, pedig csak a füleim állnak el, azon kívül minden rendben van nagyjából..
2018. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nem 10/10-es modell lányoknál próbálkozom/próbálkoztam, hanem átlagos, pattanásos lányokkal.... Tegnap még egy bonbonnal is megleptem Valentin napja alkalmából, de annyit sem mondott, hogy "Köszönöm.." A barátnőjét még a találkozónkra is elhozta, pedig arról nem volt szó, mert én csak vele szerettem volna találkozni. Valentin napon a barátaival volt, ezért tegnap pótoltuk volna be, de mondanom sem kell, hogy rosszul alakult az egész, mert nem lehettem vele kettesben.... Ha én egy lány találkozóra hívok, akkor miért is hívja el a barátnőid.... Az ügy konkrétan már társaság...
2018. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok a hibákért, de a telefon átírja a szöveget.
2018. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!