Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat, ha meghizna?

Figyelt kérdés
Bevallom, én igen. Tudom, hogy nem ez a lényeg egy emberben, de egy kövér emberrel nem tudnék ágyba bújni, és ez tuti tönkretenné a kapcsolatot. Nektek mi a véleményetek?
2018. jan. 6. 14:06
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Autocorrect kijavította, szóval meghízna
2018. jan. 6. 14:08
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Én nem hagynám hogy meghízzon, segítené az étkezéssel, meg a mozgással.
2018. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%

Eleve nem ismerkednék olyannal, akinél fennállna az a veszély, hogy képes lenne nagyon meghízni.


Számomra ismerkedésnél nagyon fontos, hogy a másiknak is fontos legyen az egészségtudatos mozgásban gazdag életmód.

Számomra is fontos. Ergó, akinek fontos az egészsége és a mozgás, az nem fog meghízni.

2018. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

Gratulálok annak, aki leszavazta a válaszomat.


Na, ezért tart itt ez az ország, ezért van annyi elhízott, mert csak nagyon kevés embernek fontos az egészség és a mozgás.

Pedig az egészség a legdrágább kincs. Mozgásban az élet, ahogy szokták mondani.


De sebaj, nem én fogok majd orvoshoz járni a különböző egészségügyi problémáimmal, hanem majd ti / te kedves leszavazó.

2018. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Szeretem a testét, de nehezen tudok olyan külső változást elképzelni amiért ne szeretném továbbra is.

Arról nem is beszélve, hogy a depresszióm alatt simán feljött 15-20 kg rám és ő akkor is úgyanúgy szeretett és kívánt mint előtte. És végig ott volt melettem és támogatot a felépülésben, súlyvesztésben. Szóval mi már túlléptünk ezeken a dolgokon.

2018. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Én igen. Am minél zsírosabb egy férfi, annál magasabb az ösztrogénszintje. Tehát ez nem csak a kinézetre van hatással. Az egész lénye, kisugárzása, illata, libidója, mindene megváltozik. Nekem a férfias pasik tetszenek.
2018. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeretném, akkor elfogadnám bárhogyan is néz ki testileg.

A problémák nem a testsúlynál kezdődnek nálam.

2018. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért nagyon sok mindentől függ. Az, hogy valaki egészségesen eszik meg mozog, még egyáltalán nem zárja ki az elhízás lehetőségét, csak lecsökkenti. Én is normálisan ettem, mozogtam, mégis feljött rám 10 kiló, mielőtt kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, és nem dobott ki a pasim. Utána viszont le is adtam. Meg azért az sem mindegy egyáltalán, hogy mennyit hízott, és hogy akar-e változtatni rajta az illető. Egy bizonyos kor után már nem olyan egyszerű megtartani a 20 éves kori alakot. Persze ha az illető csak ül otthon a kanapén és zabálja a chipset meg issza a kólát, az engem is elkeserítene.
2018. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

"Egy bizonyos kor után már nem olyan egyszerű megtartani a 20 éves kori alakot. "


Bocsi, de ez csak Kifogás!


Pl. anyukám 55 évesen is megtartotta fiatalkori alakját. 149 centihez 42 kg. Pedig mikor terhes volt velem 20 kg-t szedett fel.

Párom apukája is vékony, pedig ő már 63 éves.

Apukám sincs elhízva 57 évesen.


Minden csak az életmódon és a táplálkozáson múlik.

2018. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon felszínesek, akik csak és kizárólag a külső alapján ítélnek.

Lehet itt tolni az egészséges életmód dumát, majd megváltozik a hozzáállásotok, ha kinőttök ebből.

Na nem az egészséges életmódból, hanem ebből a gyerekes szemléletből.

Ezek szerint azt hiszitek, hogy aki egészségesen él és mozog is, az biztos fitnesszmodell.


Elárulom a gyengébbek kedvéért, hogy ehetsz te salátát meg csirkemellet, ha pajzsmirigy-problémád van, 120 kiló leszel sport mellett is.

Én 56 kiló vagyok, fiatal, csinosnak mondott, és jelenleg épp műtétre várok.


NAgyon korlátolt, aki szerint összefüggés van az életmód, a kilók és az ember személyisége között.


Inkább vagyok egy mackós, de jólelkű, korrekt, egyenes, tisztességes férfival, mint egy kisportolt, de bunkó, önelégült, szexista majommal.

Márpedig akik gyúrnak, azknak nagy része elég nagyképű.

Na ők szoktak az ilyen butuska, szőke cicababákkal lenni, meg is érdemlik egymást.

2018. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!