Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy nem szeretem magamat, nincs önbizalmam, világ életemben nem éreztették velem, hogy fontos lehetnék bárkinek is. Pár hónapja (nagyjából 4 hónapja) udvarolok egy lánynak (18/l), akivel nagyon alakulnak a dolgok. Mégis félek, hogy ugyanazokat a hibákat követném el, mint régen. Attól is rettegek, hogy mi van akkor, ha összejönnék vele, nagyon megkedvelném és megszeretném, a bizalmamba férkőzne, aztán hamar dobna engem vagy csak szórakozna velem. Mit tegyek ez ellen? Hogyan szerezhetnék egy kis önbizalmat? Mivel tudnám elhinni, hogy tényleg lehet engem is kedvelni vagy akár szeretni? 20/f

2018. jan. 30. 10:52
 1/3 uszkormos válasza:

Addig nem tudhatod amig nem tapasztaltad, úgy értem, hogy szerintem nem dől össze a világ ha esetleg hamar dob sajnos azis benne van a pakliban de ezzel semmi baj nincs meg előnyöd is származhat a dologból. Tudni fogod utána, hogy mit csináltál rosszul miben kellene kicsit változnod. Ha attól félsz amiket leírtál akkor semmi értelme udvarolnod neki de az is önbizalomra vall, hogy egyáltalán udvarosz neki (kicsit logikátlan tudom). Szerintem vesd bele magad veszteni valód nincs csak jól jöhetsz ki a dologból. ☺️

19F

2018. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben pont az a szép, hogy a jövő ígéretét hordozza magában. Szépnek látod a világot, szépnek látod a jövőt, szépnek látod még az egyébként bűn-ronda sarki fűszerest is. Nagy dőreség lenne ettől megfosztani magad, pusztán abbéli félelmedben, hogy egyszer majd véget ér. Inkább élj úgy, hogy a lehető legtovább tartson.
2018. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miquelnek igaza van. Én köszönöm neki.


Nem jó ha eltaszítsuk magunktól az embereket és a szerelmet, csak azért mert félünk a kudarctól és a fájdalomtól. Igen, benne van a pakliban, lehet hogy csúnya véget ér. Viszont ha elzárkózunk, elmenekülünk azt később nagyon-nagyon megbánhatjuk, és hidd el, igazán rettentően fájdalmas tud lenni.


Ha pedig ígyis-úgyis szívfájdalom a vége, akkor legalább próbáljunk meg előtte minél tovább boldogok lenni, hogy visszaemlékezve azt gondolhassuk, hogy megérte szenvedni.

2018. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!