Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogyan tudnék barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan tudnék barátnőt szeretni?

Figyelt kérdés

Sajnos a kinézetem és a szociális képességeim (szép szavakkal élve) nem a legjobbak. És nem is nagyon tudok rajtuk javítani. De már tényleg szeretnék egy lányt, akit szerethetek és aki szeret. Akivel jól tudnám magam érezni, tudnék vele beszélgetni rendesen, stb. Lehet, hogy ez most nagyon gyerekesnek hangzik, de tényleg erre vágyom most :D


19F


2018. márc. 18. 23:32
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. márc. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hangzik gyerekesen egyáltalán. Én idén leszek 18 és még nekem sem volt semmilyen kapcsolatom és kétlem, hogy valaha nézett volna rám "úgy" egy fiú. Ennek szintén köze lehet a kinézetemhez, illetve a magába forduló, visszahúzódó életvitelemhez. Biztos vagyok benne, hogy valakinél lehet esélyed, csak nem szabad feladni. Addig kell keresni, amíg meg nem találod a számodra legideálisabb partnert, akivel testileg-lelkileg egymásra tudtok hangolódni és tökéletes harmónia alakul ki közöttetek. És azt még hozzátenném, hogy szerintem nem feltétlenül éri meg lejjebb adni azokból a bizonyos igényekből, elvárásokból.
2018. márc. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!