Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda srácoknak miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda srácoknak miért nincs semmi esélye barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 21:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem idág 2 ember jött be (eggyikkel se jártam) és az eggyik agy kicsi(nagyon) dundi volt a másik meg idêzem "olyan mint egy kacsa" meg amugy is van\volt szépséghibája de nekem az tetszett bennük, hogy kedvesek (az első már azóta bunkó parasz...)
2018. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi számít rondának? Ez a kérdés. Szerintem az egyik legfontosabb dolog barát/barátnő szerzés előtt, hogy ne foglalkozzunk más véleményével és, hogy legyen önbizalmunk. Gondolj bele te melyik lányt választanád aki gyönyörűnek hiszi magát vagy azt aki kevésbé szépnek. Van az a mondás, hogy a szépség belülről fakad. Sok sikert. :)
2018. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!