Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottalvás.1 hét netes írás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottalvás.1 hét netes írás után? Vajon megtehetem? Hogyan kérdezzek rá szülőknél?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves lány vagyok,akinek nem volt még kapcsolata,se tapasztalata a szerelemben.

1 hete irok egy nálam 3 évvel idősebb sráccal aki sajnos 5 órára lakik tőlem.

Az elmúlt egy hetet szinte végigcsevegtük neten, facebookra átmentünk már,hangüzenet is küldtünk a másiknak,hogy halljuk a másik hangját.

Nagyon kedvesen bánik velem,figyel rám,megnevettet és valahogy olyan érzésem van,mintha kezdenék menthetetlenül belezúgni.

A tavaszi szünet miatt,feldobta,hogy elutazna hozzám,hogy láthassuk és érinthessük végre egymást.

Viszont,mire ideér, beszélgetünk és 1-2 óra után mehetne is haza újabb 5 óra úttal.

Ezért felmerült,hogy nálunk aludhatna.

Még nem vázoltam fel otthon az ittalvós témát,bár anyumnak említgettem,hogyha meglátogatna,s nem tűnt annyira tiltakozónak,hiszen becsületes srácnak tűnik.

Vajon hogy vezessem elő a dolgot és.. borzasztóan kezdünk már távolról is vonzódni a másikhoz..viszont együttalvást nem hiszem,hogy engednének,de elég lenne nekünk elsőre az is,ha csak összebújva aludhatnánk.

Van valami tippetek?



2018. márc. 27. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után még nincs ahogy belezúgj, ilyen rövid idő elteltével biztos be akarod engedni az ágyadba?
2018. márc. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

1 hét után? Az igen!...

És anyukád honnan fogja tudni hogy ti csak összebujtatok az este, mikor d*ghatok is akár? Vagy ott fog aludni melletettek?

2018. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy becsületes srácnak tűnil, nem elég. Becsületes srácnak kell lennie.

Szerintem először videóchateljetek, mert akkor mégiscsak látod. Lehet, hogy nálatok nem ez van/lesz, de simán előfordulhat, hogy valaki meghívja magához a netes barátját, akivel még nem látták egymást, csak a profilkép, és csak élőben derül ki, hogy hopp, ő nemigazán hasonlít a képen látottakra, de már nem tudod kipaterolni a házból/kertből.

2018. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő van a képeken..tudom.

És ha mondjuk másik szobában aludna?

2018. márc. 27. 10:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy legalább másik ágyon..
2018. márc. 27. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha másikik helységben alszik, akkor ok
2018. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyiségben*

#6 voltam

2018. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ez az egész. 20 évesen semmi nem tudna nyújtani ha 5 órát vonatozik/buszozik... Nem hinném hogy 5 órát autózna. Az amúgyis vagy 15 cash. Csak oda. Keress egy igazi pasit aki tud téged HOVA vinni!
2018. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!