Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha azt szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha azt szeretné, hogy az ölébe üljek? És a másik srác reakciója?

Figyelt kérdés

Adottak vagyunk 3an,mindannyian egy picit becsiccsentve. Ketten állunk ( a továbbiakban az álló srác legyen A), az egyik srác meg ül( Ő pedig legyen G). G Folyamatosan mondogatja,hogy húzzon el A,meg, hogy lenne ott inkább egy lány (csak én hallom meg A), aztán már azt szajkózza, hogy üljön már valaki az ölébe, erre A gyorsan beleül, hogy én ne tudjak. Én igy leülök a földre, ekkor azonban G valami indokkal közli A-val, hogy szálljon ki az öléből, engem pedig már nyíltan kér fel, hogy üljek bele. Beleülök, mikor A ezt észreveszi,messzire elmegy.

Remélem nem zavaros nagyon.... Az lenne a kérdésem, hogy valamelyik srác esetleg érez-e irántam valamit vagy mindent tudjak be annak a kis alkoholnak+ a reménykedésemnek?:D



2018. márc. 30. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Részegen beleülsz egy másik részeg srác ölébe, aki nem is a barátod?

Itt látszik meg a nevelés hiánya...

2018. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát figyelj, szerintem bármelyikőjük szívesen megd/gna, sok sikert náluk, reménykedj hátha több lesz, de ha össze is jöttök fél évet se adok nektek. Ez vicc már, bárcsak el se olvastam volna. Ennyi kétségbeesett embert, hogy a legkisebb sz*rral is összejönnének.
2018. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben én lennék a legkisebb szar? Amúgy egyiket sem úgy ismerem, Aval együtt voltam régebben, több mint egy évig.
2018. márc. 30. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
1-es válaszoló: én úgy vettem ki, hogy itt mindegyik fiú volt. Lehet,hogy aki nagyon akarta, hogy üljél az ölébe, az homokos, ha te nem vagy az, kerüld el messze, és ne igyál annyit alkoholt, hogy részeg leszel tőle.
2018. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3as:neerm,én lány vagyok 😂😂 és mind3an heterok vagyunk
2018. márc. 31. 10:21
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Nem srác ő,hanem egy könnyen kapható kis nem mondom mi 😚
2018. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De jó! Kiírtam egy kérdést, és olyan béna vagyok, hogy máris megkaptam, hogy egy nevetlen,homokos,könnyű nőcske vagyok. Kár, hogy a könnyen kaphatók olyan könnyen is váltogatják a szerelmeiket...nekem meg 6 éve kell ugyanaz a srác :)
2018. márc. 31. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

#7: Ha így folytatod,abból a 6 évből 10 lesz, és még mindig szingli leszel, 0 tapasztalattal.

Keress egy olyan srácot, aki tisztességesen tud udvarolni, nem pedig fél részegen az ölébe ültet, mint egy igazi tahó, bár a te viselkedésed sem jobb egy grammal sem.

Mit gondolsz, nehéz lesz?

2018. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Jaa,hogy te a másikkal együtt voltál 1 évet, miközben ebbe a srácba vagy szerelmes 6 éve? Szerintem ne írj több részletet,mert ez minden egyes mondattal csak gázabb lesz.
2018. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neem, abba vagyok szerelmes 6 éve, akivel 1et együtt voltam.
2018. márc. 31. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!