Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én voltam a bunkó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Szóval,a szituáció:

Elmentünk bulizni egy lánnyal akivel már régebb óta jóban vagyok (kb 3 és fél év) az a lényeg hogy, tök jól "elvoltunk" (kavargattunk stb.) egy kis idő elteltével már majdhogynem "megerőszakolt" de mivel mint kiderült még benne van egy kapcsolotban igaz kb 2 hónapja alig beszélnek/találkoznak de még nem mondták ki hogy vége úgyhogy ez miatt finoman elutasìtottam a lányt (mondtam hogy amìg nem tudja eldönteni mit is akar én nem szeretnék ilyenben belemenni mert ez ìgy nekem nem oké.. lehet vannak itt olyan emberek akik kapva kaptak volna az alkalmon de az nem én vagyok ez van :D lehet én vagyok a selejt :D) na az a lényeg hogy ezt fel is fogta a lány csak a mai nap elkezdett emiatt úgy viselkedni mint ha én lettem volna a bunkó. Szerintetek most az voltam vagy nem?


UI:Már régebben kb egy éve bevallotta a lány hogy bejövök neki még hát már majdnem összejöttünk csak hát még külföldön dolgoztam és tudtuk hogy nem bìrná ki hogy 2 hetente találkozunk,max egy adott idő után ìgy hanyagoltuk az egészet ìgy hogy mostmár itthon vagyok lehetne belőle valami ha ismét úgy adódik.Ez lehet nem lényeges infó de hátha segìt valakinek eldönteni :D


2018. ápr. 2. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, csak megsértetted az egoját. Szerintem jól tetted, hogy így döntöttél.
2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!