Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy jó lány de vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó lány de vajon kedvelhet e engem?

Figyelt kérdés

Nos..

Elég szép lány 1-évvel fiatalabb nálam, és már megkérdeztem tőle pár dolgot de mintha nem nagyon akarna velem beszélgetni.

Még sajnos nem volt rá alkalmam megkérdezni hogy volna e velem kedve eljönni sétálni stb..

Én úgy veszem észre hogy visszafogottabb és akárkivel nem nagyon áll szóba.

Legutóbb is szerettem volna kérdezni tőle valamit de csak rám nézett és sietett tovább. :/

Ronda nem vagyok és bunkós se de ha nem ez a gond akkor mi lehet?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. nov. 16. 16:16
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
Valószínűleg nagyon elfoglalt a csaj...legyél megértő
2016. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ilyen fajta lany vagyok :)) szerintem azert volt ilyen mert talan fel belefogni a kapcsoltaba es nem szeretne megbantani:)
2016. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!