Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan készült külön részleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan készült külön részleg a "tini párkapcsolatokra"? Van még több is lent >>

Figyelt kérdés

Nemsemmi. Én mondjuk személy szerint nem értem a prákapcsolatokat. Nem értek az emberek nyelvén, kommunikáció nem az erősségem. A való életben van három ember, akivel tudok normálisan beszélgetni (pontosabban abból az egyik netes ismerős). Ráadásul az utóbbi időben az egyikkel megromlott a barátságunk és fogalmam sincs miért.

Nem vagyok az a barátkozó típus, mert nem szeretem az embereket. Sokszor csalódtam bennük. Sokszor vertek át. És ez az emberben azért megmarad. Aztán amikor már annyira egyedül érzem magam, hogy az internethez fordulok, akkor ott meg nagyjából ugyanazt találom mint a való életben.

Próbáltam ezt a "beszélj random eberekkel" dolgot. (Omegle, AnonTalk stb)

Eddig még többet nem sikerült elérni mint 20 másodperc.


Ha pedig már párkapcsolatról van szó, mint említettem, nem értem őket. Eddig egyetlen egy ember van olyan, akiről mondhatom azt, hogy kedvel. Viszont fogalmam sincs, mit akar, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak arra használ, hogy feldobjam az önbizalmát, aztán meg eldobjon engem a francba.


2018. ápr. 10. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Az illetőnek van pasija. Mikor utoljára megkérdeztem tőle, hogy mégis mi a szándéka velem, nem kaptam tiszta választ.


Van pasija, de olyan képeket küldözget, amiket az ember nem küld csak úgy akárkinek. Viszont amikor beszélgetek vele, nem tűnik olyannak, aki ennyire kihívóan viselkedne.


Fogalmam sincs minek írtam ezt így ide le, de ha már itt van, akkor van valakinek valamilyen tippje, hogy mégis mi lehet ez? Mert már én tényleg tanácstalan vagyok.


20/F

2018. ápr. 10. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van barátja akkor nem hinném hogy komolyan gondolná. Én max még egyszer rákérdeznék a szándékara aztán ha nem mondd semmit akkor hagyd mert tényleg csak szórakoztatja magát vagy hogy is fejezzem ki magam.
2018. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az eredeti kérdésedre válaszoljak: igen, tényleg készült egy olyan részleg a gyakorira, aminek tini párkapcsolatok a témája. Miért? Mert egy ember életének (általában) szerves része a szociális, közösségi élet, aminek egy részét a párkapcsolat teszi ki, és ezek az érzések általában a tinédzserkorból indulnak ki.
2018. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont sokszor mondja, hogy a pasija rosszul kezeli őt néha... Sértegeti meg hasonlók.
2018. ápr. 10. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy nem érzi vele jó magát de ha tényleg annyira vészes lesz majd az ügy akkor szakít vele de még vele van addig szerintem semmi komolyra ne számíts tőle.
2018. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Szemetek a mai emberek. Nehéz köztük normálisakat találni akikben megbízhatsz és nem csak kihasználnak, főleg tizenévesen. Éppen ezért, ha találsz ilyet nem akarod, hogy elmenjen, mert kereshetsz megint...
2018. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!