Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólítsam? Fiúk, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólítsam? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

sziasztok:)


nem tudom ki ez a fiú,a suliban szoktam látni minden szerdán (szerintem nem ide jár,csak a biosz tanárral találkozik egy órát,aztán elmegy). azelőtt az óra előtt egy helyen szoktunk várakozni. szoktam látni,hogy figyel és én nagyon szívesen megismerném.

szerintetek ha leülnék mellé és valami nagyon random társalgást kezdeményeznék az béna lenne? vagy ha tudtok jobbat,akkor légyszi ne tartsátok magatokban,minden tanácsnak nagyon örülnék!

köszönöm előre is ;)

(17/L,igen,tudom,a szöveg alapján max 14-nek gondoltatok volna,érettlife)



2018. ápr. 15. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodtan menj oda , köszönj neki kérdezd meg hogy zavarod- e esetleg, ha nem akkor meg vess fel valami témát :)

18F

2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon örülne neki a srác ha meg nem je vesztegesd az időd ,. Sok sikert!
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm fiúk-lányok :D
2018. ápr. 15. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Majd fejlemenyeket!
2018. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
hát inkább ez mint likeolgatni a képeit facebookon abban a reményben, hogy hátha rádír :D
2018. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm,majd írok nektek! :D

ez a likeolgatós dolog amúgy is felejtős lenne,sajnos még a nevét sem tudom...

2018. ápr. 15. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nem furi így ? Csak 1 !órát jár be aztán nincs semmi.más? Nincs élete? Egyéni tanulo? Érettségizett diák de bioszbol bukott? Szerintem ne vele próbálkozz. Egyből lehet hogy proli gyerek és bunko. Xd mért nem jobb pasit szedsz össze ?!ls nem iskolából
2018. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a te válaszodat is köszönöm,de nem tudok vele egyetérteni...

attól még,hogy heti egy órát jár be valaki egy suliba (ami nem mellesleg benne van a budapesti top10-ben) nem lesz bunkó és proli,sőt,attól sem,ha bukott,az is előfordul és becsülendő,hogy újra próbálkozik. Amúgy szerintem nem ez a helyzet,eleve jól szituáltnak tűnik és nem olyan idősnek,mint aki már túl van egy érettségin,max a magántanulós dolog lehet reális:)

2018. ápr. 16. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is magantanulosag van a hatterben, nem ertem amugyis miert kell lehurrogni a kerdezot meg a gyereket.

A fiu valoszinuleg orulni fog a lany tarsasaganak, nem fog unatkozni, ameddig var a biosztanarra...

2018. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kértétek,hogy számoljak be...múlt héten kiszúrtam,hogy ott van,de elkísértem egy barátnőmet büfébe,mire visszaértünk nem volt ott,ügyes lány vagyok,de jobb,mintha a gyávaságomra kéne fognom :D
2018. ápr. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!