Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólítsam? Fiúk, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólítsam? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

sziasztok:)


nem tudom ki ez a fiú,a suliban szoktam látni minden szerdán (szerintem nem ide jár,csak a biosz tanárral találkozik egy órát,aztán elmegy). azelőtt az óra előtt egy helyen szoktunk várakozni. szoktam látni,hogy figyel és én nagyon szívesen megismerném.

szerintetek ha leülnék mellé és valami nagyon random társalgást kezdeményeznék az béna lenne? vagy ha tudtok jobbat,akkor légyszi ne tartsátok magatokban,minden tanácsnak nagyon örülnék!

köszönöm előre is ;)

(17/L,igen,tudom,a szöveg alapján max 14-nek gondoltatok volna,érettlife)



2018. ápr. 15. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na majd holnap
2018. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ma nem jött :/
2018. ápr. 25. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!