Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam egy srácot és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy srácot és nem akar megbocsátani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit jó pár hete elküldtem a francba aztán megbántam (nagyon az hamar kiakadó típus vagyok) ezután letörölt mindenhonnan. Tegnap írtam neki és elnézést kértem, de úgy érzem soha az életben nem fog megbocsátani, megpróbáljam visszanyerni a bizalmát?
2018. ápr. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg..De előre szólok.Vannak emberek akikkel csak az életben 1szer baxhatsz ki vagy küldöd őket a francba,cserébe soha nem fognak veled szóba állni.. (nyomós oknak kell hogy legyen)
2018. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj h nem irtad h miert is küldted el ot olyan csúnyán. Ha ezt leírod akkor sokkal könnyebb lessz segiteni
2018. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon borzasztó napom volt és ez a személy nagyon gyerekes, sokszor felhúzott de ritkán ennyire. Elkezdett beszélni valami olyanról amivel nem értettem egyet és olyanokat vágtam a fejéhez (a legdurvább az volt hogy már régen le kellett volna koptatnom) amikkel nagyon messzire mentem, bűntudatom van.
2018. ápr. 23. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind 2tőtök hibája..A srácé azért mert buzerált téged,te pedig kirobbantál és a dolgok elfajultak. Pedig ha okosabb lettél volna akkor okos enged szamár szenved..Egyik füleden be,másikon meg ki..Hadd mondja a magáét
2018. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!