Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyeken szoktak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken szoktak a visszahúzódó, kedves lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 20:47
1 2
 1/14 mine_mefp válasza:
100%
Hát ha visszahúzódó, akkor valószínűleg sehol..utcán sétálgatnak fülhallgatóval a fülükben (just like me)
2018. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dot. ***** válasza:
100%
Ha visszahúzódóról beszélünk akkor kb sehol, nem járnak sehova, nem buliznak, utcákon is csak akkor mennek ha boltba kell menni mondjuk. Iskolában lehet velük leginkább találkozni.
2018. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az gondolom nem lenne jó, ha fülhallgatóval a fülükben mennék oda hozzájuk.


Az iskolában hogyan ismerhetem fel őket?

2018. máj. 2. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2018. máj. 2. 21:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Én például itt. Élőben eléggé képtelenségnek érzem, hogy bármi is sikerülne.
2018. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ezt a helyet annyira nem találom jónak ilyen célokra. Rengeteg fiú/férfi ír bárkire, akiről megtudja, hogy ellenkező nemű. Nem hinném, hogy a sok ember közül majd pont nekem lesz esélyem egy lánynál, vagy majd pont velem lesz kedve beszélni.
2018. máj. 2. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem sok helyre járnak, és általában észre sem veszik őket
2018. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Suliban pl.
2018. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha valaki visszahúzódó, az nem jelenti azt, hogy antiszociális vagy nem jár sehova. Én is visszahúzódó vagyok, de szeretek bulizni meg hasonlók. Amúgy bárhol találsz ilyen lányt, de kinézetre nem fogod felismerni:)
2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!