Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol találok komoly kapcsolatra vágyó lányokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eléggé lényegre törő a cím, de a lényeg ez lenne.


Szoktam járni bulizni de akkor inkább elvagyunk és

élvezzük a társaságot (mert az már kész csoda ha mindenki ráér és elmegyünk valahova :D) és nem az az első, hogy találjak valakit. Volt már, hogy a kellemes a hasznossal párosult és találtam valakit de komolyabb nem lett belőle soha.

Viszont szeretnék egy normális kapcsolatot, szóval segítségeteket kérem. Egy olyan lányt keresek aki hasonlóképpen normális kapcsolatra vágyik. Hol találok ilyeneket? Általában aki bulizni jár nem feltétlen élettársra vágyik, legalábbis én ezt tapasztaltam, idővel eltűntek :(

Hova járnak vagy hol keresik, a hasonló helyzetben lévő lányok párt?


18/F



2018. máj. 25. 20:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én nem tudom áthelyezni nem tudom ki hogy van vele :D A moderátor tette ide szóóval ne engem kövezetek meg :DD


Egyébként tanácsra gondoltam, esetleg hasonló helyzetben lévő lányok kommentjét várom ők mit mondanak erre. Hol szoktak lógni.

2018. máj. 25. 21:36
 12/21 anonim válasza:

van azert a bulizo lanyok kozt is aki keres komoly kapcsolatot :) en is ismerek csak onbizalomhianyos (hozzad mar idos lenne sajnos :D) es o meg a komoly ferfiakat keresi.... en mindjuk egyetemen talaltam part, bulihelyen, pedig azok aztan kemenyek voltak :D 23 voltam, egy tobb eves kapcsolat utan szval kitartas :) be kell probalkozni es osszevsiszolodni, lehet aki elsore komolynak tunhet megsem az vagy valamiben nem illetek ossze. tudom benne van a csalodas de fel-ev alatt talan mar erezni, ugyis fiatal vagy meg


33/L

2018. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sok komoly kapcsolatra vágyó ember otthon ül :D nagyon nehéz őket megtalalni, de sok sikert. Suliban/munkahelyen, buszon, bárhol találhatsz ilyen lányokat. Merd leszóllítani őket, max nem lesz semmi, de legalább megprobaltad.

16/l

2018. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
jaigen munkahelyen is :) vagy barati tarsasag tagja(i)nak ismerise csatlakozik, pl ilyen talalkozasok alkalmaval is szovodhetnek szerelmek :)
2018. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#12 és #13 nektek nagyon köszönöm a hozzászólásokat végre eljutott a célközönséghez a kérdésem :)


#12 a te barátnőd hol keresi/kereste a komoly férfiakat?

Igen igaziból ezt teszem, bepróbálkozok de kb 1 hét után elfelejtődik az egész nem keres vagy érzem már nem kellek nem érdekli amit mondok nem is válaszol ilyenek...


#13 Fiú suliba járok, vannak lányok de a suli kilőve(fiú suli, nem is kell mondanom minden lánynak van barátja)a nyári melómon is próbáltam de ott igaziból csak barát lettem :S

Ezen a random leszólításon még dolgoznom kell mert mondják sokan, hogy működik. Csak olyan nehéznek tűnik :S

2018. máj. 25. 22:04
 16/21 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol
2018. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én Busapesti vagyok, de szintén nem találok sehol magamnak normális barátot.Mondjuk én nem is járok el bulizni.
2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászolónak a linkjét nem tudom hova rakni. Azt hittem találtál olyat aki lányként hasonlót kérdezett mint én. De ez egy szimpla lány aki megkérdezte szép-e.
2018. máj. 25. 23:31
 20/21 anonim válasza:
12. vagyok, bulizni jar ide-oda. park, belvaros. bizik abban hogy bulihelyensikerulni fog, baratnoinek ment. nem csunya es okos lany, elobb utobb eljon az igazi neki is :) munkahelyen volt mar egy hosszabb kapcsolata aztan nem erezte magat szerelmesnek. mire rajott h megis az volt keso volt. mondjuk most mar megtanulta, hogy nem mindig minden 100%-os, es tenni is kell egy kapcsolatert, nem abbol all h instara posztol h boldogok :D persze sokszor van sokaknal elbizonytalanodas de barmilyen kellemetlen mindent meg kell beszelni. na ez mas tema estig tudnek rola meselni :D
2018. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!