Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha 25 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha 25 éves létemre jobban tetszenek a 12-16 éves lányok, mint a korombeliek?

Figyelt kérdés
De ne értsetek félre, sosem jönnék velük össze, hisz gyerekek még. Viszont testileg, akár beteges, akár nem, nagyon vonzónak tartom őket.

2018. jún. 12. 00:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Beteg vagy.
2018. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

12-16 az oszt derék... büszkék lehetnek rád a szüleid...

de szerintem egy 16 éves vagy fiatalabb lány apukája is tuti díjazná a dolgot

szerintem kezeltesd magad

2018. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen normális, ha megnézed, hogy a mai 12-16 évesek hogy néznek ki.
2018. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Baj.

Ha 16 évesek tetszenek, az nem gond.

De hogy 12 évesek???? Ez nagyon gáz. Gondolj bele, hogy milyen volt, amikor te 12 éves voltál, mennyire gyerek voltál. És neked most ilyen kisgyerekek tetszenek. brrrrrrr

A legnagyobb gáz pedig az, hogy jobban tetszenek, mint a korosztályod. Mert egy-egy kirívó eset lehet. Láttam már 25 évest, aki 17-nek nézett ki. Meg 16 évest, aki 20-nak. De hogy neked úgy összességében a gyerekek jobban tetszenek, mint a hozzád hasonlóak, az nagyon nagy baj.

Valami kicsit félrement a fejedben.

2018. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
ciki. ne hangoztasd. esetleg járj pszichológushoz
2018. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez kvázi egy mentális rendellenesség, amit tőbb minden kiválthat. Általában a "sikertelen serdülő kor", vagyis, hogy abban az időben, amikor náluk kellett volna próbálkoznod, akkor nem volt meg rá a lehetőséged. Elnyomtak, vagy valamiért nem mozogtál a kortársaiddal, és ezt a kimaradt dolgot most pótolnád, mert több esélyt is látsz a tini lányoknál, mivel idősebb vagy. Illetve, ha kimaradtak ezek az élmények fiatalon, akkor nem is tudott kifejlődni úgy a szexualitásod, hogy az egy korodbeli lánynak/nőnek vonzó legyen. Egyszerűsítve: talán gyerekesen udvarolsz, közeledsz a nők felé, ami elutasítást eredményez, emiatt önbizalomhiányod lesz, amit kompenzálhat egy tinilány rajongása. Hopp, és a kör bezárult. Ezt valóban érdemes lenne szakemberrel megbeszélned, átbeszélned, és legfőként KIBESZÉLNED, mert akkor nem fojtod magadba, őt köti a titoktartás, így magadnak spórolsz meg kellemetlenséget, és az is lehet, hogy egy jó terápia helyre rak. Ugyanakkor agyi, fizikai oka is lehet. Hallottam már olyan ürgéről, pár éve volt a tv-ben, hogy mindig normális életet élt, aztán eljezdett vonzódni a fiatal, nagyon fiatal lányokhoz, majd egy rutinvizsgálaton tumort találtak az agyában. Eltávolították, majs miután felépült, ismét helyreállt a szexuális érdeklődése is. De ez egy extrém eset.

Nálad valószínűbb a pszichés ok, korábbi sikertelenség. Mindezek ellenére:

A 12 évest azt felejtsd el, mindenki érdekében. A 14 az jogilag már rendben van, ugyanakkor morális kérdéseket vet fel, illetve azt a harcot, amit az apjával kellene megvívnod, azt senkinek se kívánom. Nekem 18 évesen volt 14 éves csajom, hát nem tartott sokáig, főleg, mert láttam, ahogy "villog az idősebb pasijával" a barátnői előtt.

2018. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Látom sokaknak azért nem megy a szövegértelmezés... Írtam, hogy nem jönnék velük össze, értitek? Még szex sem jöhet szóba!
2018. jún. 12. 11:25
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
egy 12 évesen mi? még melle sincs
2018. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem tudom. Talán bennük csak az tetszik, hogy még ártatlanok. És ezt nem a szüzességre értem.
2018. jún. 12. 11:48
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
felfogtuk, hogy nem mozdulnál rájuk. de komolyan így szeretnéd leélni az életedet? folyamatosan vágyakozva? nem szeretnél egy egészséges kapcsolatot egy korban hozzád illővel? lehet most még nem, de gondolj a jövőre! szerintem menj el pszichológushoz
2018. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!