Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha 25 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha 25 éves létemre jobban tetszenek a 12-16 éves lányok, mint a korombeliek?

Figyelt kérdés
De ne értsetek félre, sosem jönnék velük össze, hisz gyerekek még. Viszont testileg, akár beteges, akár nem, nagyon vonzónak tartom őket.

2018. jún. 12. 00:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szóval, hogyha az embernek a tinik is bejönnek, akkor már nem is akar korabeli barátnőt... Tök logikus, tényleg.
2018. jún. 12. 13:15
 22/27 A kérdező kommentje:

”Artatlanok de az ujjazast imadjak ha hiszed ha nem meg mast is :)))

Csak azert nem kell kikiabalni ! de jok es akarjak is :)))”


Na, ha én pedofil vagyok, akkor ő mi?

2018. jún. 12. 13:24
 23/27 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy nem szeretnél. honnan tudnám én azt? de ezek szerint szeretnél. akkor meg főleg kérj segítséget
2018. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Szia, én 14 éves lány vagyok és szerintem ez teljesen normális...Tényleg lehet hogy a babaarcú lányok jobban tetszenek, de nekem is mindenki mondja, de érzem is hogy értettebb vagyok mint egy 20 éves. Ne hallgass olyanokra akik rögtön elítélnek :)
2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát éppen nem "normális" dolog, de nem is pedofília, az általad említett fiatal tinilányok már nem tartoznak ebbe a kategóriába. A válaszolók nagyrésze nyílvánvalóan nincs tisztában a fogalommal. Az meg hogy összejönnél e velük, az egyéni erkölcsöd és értékrended kérdése.

Bajnak annyiból baj, ha nagyon hangoztatod csúnyán fognak nézni rád.

2018. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez már nem teljesen pedofília, már a másodlagos nemi jelleg kifejlődött, csak jogilag nem korrekt. Én egyáltalán nem is ítéllek el, értelmes ember vagy, és nem is akarsz tőlük semmit, ahogy írtad. Csak vágyakozhatnál utánuk :c Sok szenvedéstől megkímélheted magad, hogyha felkeresel egy pszichológust, ő majd segít neked. :)
2018. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Simson s 51 b válasza:
35%
Pedo alert
2019. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!