Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e ebből kapcsolat vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ebből kapcsolat vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik osztálytársam,de bizonytalan vagyok,hogy merjek-e jobban közeledni felé, illetve abban is hogy milyen módon.Most vagyok 10.-es a fiú már 9.második féléve óta tetszik.Eleinte úgy éreztem lehet belőle valami sokat nézett és mosolygott felém.Ha szűkebb körökben beszélgettünk (ami sajnos ritkán fordul elő) mindig megnevettett és figyelmes volt.Aztán november környékén lett egy barátnője akivel egy hónapja szakított és azóta újra elkezdett bámulni és furcsa dolgokat csinálni.Például kiránduláson tapadt rám és a barátnőimre, és az elmúlt napokban úgy tűnt mint aki nagyon mondani szeretne nekem valamit csak nem meri,és próbálja felhívni a figyelmet magára.

Az a problémám, hogy nem merek odamenni mert félek hogy ő igazából nem úgy érez és nem szeretnék nyomulni és beégni a barátai

elött,de szeretnék vele ismerkedni.

Szerintetek lehet ebből valami ?



2018. jún. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet belőle simán valami, nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni
2018. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Menj és beszélgess vele. Ettől lehet felbátorodik és elmondja hogy mit szeretett volna mondani. :)
2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, abból baj nem lehet.

De a XXI. szazadban itt a net is ha élőben nem adódik alkalom. Igaz, inkább jobb élőben.

2018. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy igen. Én elég régi módi vagyok, ne te kozeledj fele, hanem ő feléd.. de azért hívd fel magadra a figyelmet. Sok sikert:)
2018. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele sokat (gondolom így a nyáron már csak neten tudtok), illetve ha ő nem hív el talizni hívd el valahová a nyár folyamán! Ha nem tetszel neki, akkor a beszélgetésetekből, vagy a találka-ajánlatra adott reakciójából ez úgyis kiderül.
2018. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!