Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha 16 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 16 évesen még abszólut nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

#fiú #barátnő #lány #csaj #tini #érdeklődédás
2018. jún. 21. 12:13
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi. Van akinek később lesz barátnője, van akinek hamarabb:))
2018. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ne aggódj ezen, teljesen rendben vagy. Én is későn értem agyilag. Ha rágörcsölsz, rosszabb lesz. Finoman derítsd ki, hogy a fiúk érdekelnek-e, szebbnek látsz-e egy izmos férfitestet, mint egy nőit, vagy ugyanúgy nem érdekel. Lehet, hogy lelki gátja van az egésznek, esetleg menj egy egy pszichológushoz beszélgetni erről. Nem kell félni, hogy lökött vagy :)
2018. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel. A fiúk mindig később érnek. Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy meleg vagy. Ráérsz csajozni, fiatal vagy. Egyetlen hátulütője van: ha valóban nem vagy meleg, lesz egyszer egy párkapcsolatod egy lánnyal xy 20 évesen, nem biztos hogy meg lesz az a tapasztalatod amiből eldöntheted, hogy ő-e az igazi és ha ő többet akar nehéz lesz úgy az elköteleződés ha még nem élted ki magad (szexeltél, tapasztaltál, buliztál, stb.) Ez persze csak egy feltételezés! Ezen senkinek nem kell megsértődni vagy felháborodni!

16 évesen egy fiúban nem biztos hogy megvan az az érettség, amitől felfigyel egy lányra, meg hasonlók. Ám ha ez folytatódik, és xy 20 felett is ez lesz a helyzet, akkor nagyon valószínű, hogy meleg vagy.

Ha már most van olyan, hogy egy fiú kedvesebbnek, szimpatikusabbnak tűnik, esetleg több fiú barátod van és lánybarátaid nincsenek, akkor valószínűsíthető a "melegség".

Beszélj egy jó baráttal erről. Nem kell nyíltan mindent elmondani neki, de meg fog érteni.

Tanácsolom, hogy nézd meg a " KSZI Simon" című filmet. Szerintem ez után rá figsz jönni mi a szitu.

Remélem segíthettem! :)

2018. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tesztoszteronszint rendben van? Nem èrdekelnek a fiúk sem? Esetleg a sokkal idősebb/fiatalabb nők/fèrfiak?

Depresszió? Ha ezek közül egyiksem, akkor vagy nagyon kèsőn èrő típus vagy, vagy aszexuálism

2018. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van valami gond veled!

Nemroszból. Legyen az akármijen gond de valamivan

Engem már tizenkét évesen úgy érdekeltt, hofy nem birtam magamal. Tizenhat éveseb pedig már több csajon is túl voltam, legyen az szex, vagy szerelem

2018. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Álljon meg a menet.


Attól még, hogy ti 16 évesen 1000 meg 1000 kapcsolaton estetek át, nem jelenti azt, hogy neki is kell. Egyébként ha nincsenek lánybarátai, az se baj, mert nem kötelező ismerkedni, barátokat szerezni. Vannak később érők is, lehet a kérdező is olyan. Nem kell egyből lemelegezni, attól még hogy egyetlen kapcsolata se volt lánnyal. Ha 20 évesen se volt senkije, az se baj, a történelem során volt pár ember aki élete végéig egyedül maradt és teljes életet élt. A kérdező szíve joga mit csinál, semmi nem kötelező, ha örökké egyedül marad tegye azt. Csak sajnos a begyepesedett társadalom fűvel-fával kapcsolatot teremt, mégha az nem is előnyös. Tisztelet a kivételnek persze.

2018. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
En csak aszt akkarram kifejezni, hogy munden fiatal úrfi aki egészséges az éli az életét, aki meg nem az majd későb jönrá, hogy de jó lett volna ha..... Okkor ki éli amit kilehet
2018. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!