Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult a kocka és nem tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult a kocka és nem tudom, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a srác, akinek tudtommal régebben tetszettem, de ő nekem nem. De egy pár hete úgy érzem, a kocka fordult, és kezdem nagyon megkedveli, viszont nem hinném, hogy még mindig tetszem neki. Halvány lila gőzöm sincs, mit kellene tennem😟

2018. jún. 24. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és legőszintébb megoldás az lenne, ha a tudtára adnád, például írnál neki Facebookon.


De amúgy nem voltál valami részletes, így nehéz jó tanácsot adni. Ha gondolod írhatsz privátban, és megbeszélhetjük. :)

2018. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen konkrétumokat írhatnék..
2018. jún. 24. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, még mindíg tetszel neki.
2018. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Fordulj te is egyet:) igyál valamit:)
2018. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3/4


Honnan veszed, hogy még mindig tetszenék neki?

2018. jún. 24. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos észrevette, hogy neked ő nem jön be, és nem pedálozik tovább. Talán még szóban is kinyilvánítottad ez a véleményedet. Semmit nem tehetsz, ha valaki önérzetes, akkor ilyenkor már egyáltalán nem pedálozik tovább, és jól is teszi, te is csak azért érzed azt, hogy "tetszik" neked, mert már nem hajt rád. Valójában neked sem tetszik, ha jobban magadba nézel.
2018. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyilvánítottam ki szóban, és igen, bejön. Majd te biztosan jobban tudod ;)
2018. jún. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!