Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, ti összejönnétek diákkal? Volt már olyan, hogy többet éreztetek tanár-diák kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy tanárom,aki egy kicsit furán viselkedik velem,és nem tudom hovà tenni.Néha poénból beszólogat,ami kicsit szarul esik mert én nem tartom olyan viccesnek. Sokszor megdícsér,és mindig nagyon mosolyog ha meglát.Egyszer véletlenül össze futottunk valahol, és megállt és nagyon mosolygott ettől kicsit zavarba jöttem. Sokszor nagyon megbámul és ilyenkor szintén nemtudom mit kezdjek. Valamikor meg úgycsinál mintha ott se lennék. Mással nem szokott így viselkedni.Vajon miért van ez? Én 17/L ő meg nemtudom pontosan de azthiszem 25 éves.

2018. jún. 20. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nős 40 éves tanár kavart egy 11-edikessel teljesen nyíltan.

Ha szeretitek egymást akkor várjatok amíg elballagsz,ne rúgasd ki egy fellángolás miatt.

2018. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nem tudom mit érzek.Kicsit izgat mi lenne ha,de mégiscsak a tanárom. Amúgyse hinném,hogy érezné valamit szerintem csak szórakozik egy kicsit. Bár nemtudom...
2018. jún. 20. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos hogy megéri, főleg amíg tanít.
2018. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Énis jól tudom, meg szerintem semmit nem érez csak kedvel talán. De páran aztmondták biztos tetszek neki. Én komolyan nemtudom mit

Is gondoljak. Olyan fura ez az egész. Amúgy jövőre már nem fog tanítani szóval talán könnyebb lesz mert nem kell vele nagyon találkoznom.

2018. jún. 20. 21:24
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk, olyan volt, hogy egyes lányok a jobb jegyért kavartak a matektanárral, de nem teljesen nyíltan.
2018. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úhh ez amúgy érdekes. Akinek van még ilyen sztorija az írja le mert kíváncsi vagyok😉
2018. jún. 20. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van egy jó sztorim,bár az én sztorimban csak én éreztem többet a tanár iránt.

Ha érdekel privátban szívesen leírom.

2018. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 érdekel légyszi írj!😉
2018. jún. 20. 22:12
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a lúzer offőm mindig beprópálkozik a 12/11. es lányoknál mi csak röhögünk rajta ahogy dícsérgeti meg forgolódik körülöttük
2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 ez jó😂 mekkora égés szegény...
2018. jún. 20. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!